Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

AAA şikayet etdim açıldı blokemm  :muzz: :muzz: :muzz: tam denk geldi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

Kızlar selam basılsınız?? Bebişleriniz buyuyor ondan baskı yapıyorlar heralde.

Dun akşam eşimle alışveriş merkezinde buluştuk. İçerisi sıcak olunca montumu çıkardım eşim birden çığlık attı karnın bi günde çıkmış diye;) baktım gerçekten bşr gunde minik gobek gibi çıkmış. Çok tugaf hissettım kendimi hep aynakardan gobegimi süzdüm.

zen_s

Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 14:08:44
Kızlar selam basılsınız?? Bebişleriniz buyuyor ondan baskı yapıyorlar heralde.

Dun akşam eşimle alışveriş merkezinde buluştuk. İçerisi sıcak olunca montumu çıkardım eşim birden çığlık attı karnın bi günde çıkmış diye;) baktım gerçekten bşr gunde minik gobek gibi çıkmış. Çok tugaf hissettım kendimi hep aynakardan gobegimi süzdüm.
canım merhaba ne güzel bebeğin kendini göstermeye başlamış inşallah sonuna kadar güzel haberlerini paylaşırsın bizimle  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

İnşallah canım sagol. Çok bekledim, çok emrk verdim. Rüyada gibiyim hala insnmakta güçlük çekiyorum. Oyle karnımın çıktığımı gorunce ikimiz de gözlerimize inanamadık.

Allahım herkese bu duyguyu nasip etsin, inşallah sağlıkla kucağımıza alalım.

zen_s

İnşallah birinciyi sağlıkla kucağına aldıktan sonra ikinci için uğraşmazsın hemencecik geliverir  :amin: bizde birinci için uğraşmadık hemen geldi ikinciye uğraşıyoruz  :k06: hayırlısı  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 14:30:50
İnşallah canım sagol. Çok bekledim, çok emrk verdim. Rüyada gibiyim hala insnmakta güçlük çekiyorum. Oyle karnımın çıktığımı gorunce ikimiz de gözlerimize inanamadık.

AMİN.  CANIM KAÇ HAFTALIK OLDUN? BİR DE HAREKETLERİ HİSSETMEYE BAŞLASIN, BEN BURDAYIM DESİN O ZAMAN NELER HİSSEDECEKSİN :)

ponçik

Zeyno otoriteni konuşturdun desene  :k06:

Aslıcım birkaç ay daah geçsin sen göbeği o zaman gör bakalım  ;D
ben ilkinde son aylarda resmen ördek gibiydim, öne arkaya büyüyünce yandan bakınca bildigin bir ördek gibi duruyordum  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Aralık , 2013, 14:38:52
İnşallah birinciyi sağlıkla kucağına aldıktan sonra ikinci için uğraşmazsın hemencecik geliverir  :amin: bizde birinci için uğraşmadık hemen geldi ikinciye uğraşıyoruz  :k06: hayırlısı  :amin:

canım bizim de öyle oldu... ikinciler nazlı oluyor... inşallah ikinci bebiş de gelecek belki kız olacak ondan naz yapıyordur.

zen_s

Gonca evet sopayı görünce açıverdiler blokeyi  :ehi: ördek gibi ha  :toothy10: :toothy10: ben hatırlamıyom nasıl durduğumu benim karnım ancak 5 aydan sonra çıkmıştı hatta doktora gitmiştik bebek gelişmiyormu diye meğer iç karnım genişmiş 6 aydan sonra hızla büyüdü karnımda hiç çatlak olmadı  ;D
ayşem ağzın bal yesin  :opucuk: nazlı kızım sağlıklı sıhhatli hayrıyla gelsinde ne zaman gelirse gelsin  :love9: :love9: ama az acele etse fena olmaz yanee  :k06:

ponçik

benim de karnımda çatlak olmadı çok şükür , bunda da henüz yok inşallah olmaz, sadece kalçamın üst taraflarında çatlak oldu ama öyle derin değil, belli belirsiz ama ben görüyorum
İkinciler neden nazlı olur ki  :laughing7: zaten birinciliği kaptırdık acele etmeyelim diye mi acaba  ;D

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Aralık , 2013, 15:22:51
Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 14:30:50

AMİN.  CANIM KAÇ HAFTALIK OLDUN? BİR DE HAREKETLERİ HİSSETMEYE BAŞLASIN, BEN BURDAYIM DESİN O ZAMAN NELER HİSSEDECEKSİN :)

Canım çok şükür 13. Haftadayız. Bu haftasonu ense kalınlığı muhabbetı olucak. İnşallah ondan da temiz çıkarız. Ayy hissettiğim günleri düşünemiyorum. Allahım ne guzel duygularmış bunlar. Yıllarca beklediğime değdi.

makaron

Alıntı yapılan: ponçik - 24 Aralık , 2013, 15:23:59
Zeyno otoriteni konuşturdun desene  :k06:

Aslıcım birkaç ay daah geçsin sen göbeği o zaman gör bakalım  ;D
ben ilkinde son aylarda resmen ördek gibiydim, öne arkaya büyüyünce yandan bakınca bildigin bir ördek gibi duruyordum  :toothy10:

Canım ben de oyle düşündüm şimdiden çıkmaya başladıysa nasıl olucak kim bilir. Normalde4. Ayda çıkıyor diyorlsr.

ponçik

Çıksın çıksın göbişler  :hello2: darısı bekleyenlere inşallah
Burcu adet olucam diyordu haberi olan var mı  :icon_scratch:

makaron

Birinciyi 3 yıla yakın bekledik ikinci nazlı olursa düşünemıyorum.

Allahım bunu bize sağlıkla bağışlasın da ikici kısmettevarsa olur.

zen_s

Gonca Burcu test yaptırmış negatif çıkmış  :-\  klomen kullananlar sayfasına yazmış