Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

Mavish

oy kiyamam yaaa.... rabbim yardimcin olsun canim.. hadi az kalmis hayirlisiyla kucagina alirsin pasani....  :love7: adini ne koyacaksiniz kismetse?

dogum sancilarinda bizleride unutma ayseeeeem... (aklina gelirsek tabi o telasda  :laughing7:)
rabbim burcuma zeynebime ebruma bana ve tüm isteyenlere en kisa zamanda hayirli evlatlar nasib etsin...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım adı MElih Bera olacak inşallah. Melih'i abisi koydu.

canım sezaryan olacak ama aklımdasınız. ameliyattan önce ve sonra dua edeceğim inşallah. zaten camiye falan gittiğimde bu forumda bebek isteyenler için dua ederim

ponçik

ah uykusuzluk, doğum sonrasına hazırlık diye düşün canım, en azından doğumdan sonra istediğimiz tarafa dönüp yatabileceğiz  :icon_thumright:
günaydın mavilim mavişim  ;D ben de 1 saat önce sandviç yedim ve acıktım şimdi bişeyler atıştırayım
Allahım gönlünüze göre verir inşallah  :amin:

Mavish

melih bera...  :love9: cok hos geliyor canim kulaga... ve cok yumusak... rabbim hayirlisiyla kucaginiza almayi nasib etsin...

ALLAH razi olsun... dualarinda kabul olsun in saa ALLAH canim...  :opucuk:

Mavish

goncaaaaaaaaaaaaaaam... sabah sabah ne güzel bir selam buuu... mavilin yesin seniiiii....  :k06:

nasilsin canim benim?

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet bu uykusuzluklar doğum sonrasına  hazırlık.. doğumdan sonra da sadece surt üstü yatabileceğim malum sezaryandan sonra bir süre yan yatamıyorsun

betüş  dediğin gibi isim çok yumuşak ve uyumlu oldu... melih: güzel yüzlü, sevimli; Bera: fazilet, seçilmiş, seçkin demek

oğlum Melih isimini Karadayı'dan bulmuş  :ehi: :ehi:

ben de birazdan portakal suyu içeceğim... taze  sıkılmış  :laughing7:

Mavish

oh mis afiyet olsun portakal suyun... vitamin C küpü  :icon_thumright:

ne güzel abisi kardesine ismini veriyor.... kiskanmiyor ... süper  :icon_thumright:

**fatoş**

günaydınlar kızlar nasılsınız ayy hava çok soğuk  :-ooo

ponçik

günaydın Fatoş burası klimalar sayesinde epey sıcak  :opucuk:

mavişim gülsün dedim sabah sabah  :k06: iyiyim çok şükür bugün yanma yok midemde

Ayşecim ben normal doğum yaptığım için sezeryan sonrasını bilmiyorum  :dontknow: inşallah kolay atlatırız  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: **fatoş** - 19 Aralık , 2013, 09:57:49
günaydınlar kızlar nasılsınız ayy hava çok soğuk  :-ooo

günaydın iyiyim sen nasılsın? burası güneşli... bizim burası yazın çok sıcak ve bunaltıcı olsa da kışları ılık geçiyor :D

Gonca inşallah kolay atlatıp çabuk ayağa kalkarız...

**fatoş**

goncacım bebişin vvar sen üşüme dışarı soğuk yaa ev zor ısınıyor :-ooo ayşecim allah iyilik versin daha dün eşimle konuşuyorduk dedim kışın sıcak illere mi gitsek ne yapsak antalya izmir gibi antalyayı çoook severim okul zamanımda bir yıl kaldım antalyada yıllardırda gitmiyorum ah şimdi oaralarda olmak vardı  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Mavish

Alıntı yapılan: ponçik - 19 Aralık , 2013, 10:08:13
günaydın Fatoş burası klimalar sayesinde epey sıcak  :opucuk:

mavişim gülsün dedim sabah sabah  :k06: iyiyim çok şükür bugün yanma yok midemde

Ayşecim ben normal doğum yaptığım için sezeryan sonrasını bilmiyorum  :dontknow: inşallah kolay atlatırız  :amin:

sagol canim yüzüme bir tebessüm kondurdun.. rabbim senide hep güldürsün!  :opucuk:

ponçik

biz balayında kemere gitmiştik, evlenmeden önce de ailecek 2 sene üst üste kemere gitmiştik
kardeşim turizm otelcilik okuduğu için stajını orada yapmıştı sonra 3 sene kadar kaldı zaten orada
ama rüzgarı çok fena çarpıyor adamı   :k02:

ponçik

Ben biraz yokum, ufak bir eğitim olayımız var  :hello:
offf bu arada süt çok fena gaz yaptı karnım gur gur gur  :honk: