27 Nisan , 2024, 23:19:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aşçı abi patates kızartıyormuş, hemen gurmelik yaptım...yiyince,  karın ağrım da geçti sanki  :ehi: :ehi: :ehi:

dediğin gibi yalancı sancı olabilir

ponçik

hamileliğin güzel tarafları  ;D kimse bize kıyamıyor , afiyet olsun

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen canım hep bir önceliğimiz var.

ponçik

ben de şimdi markete gidip yiyecek bişeyler aldım, mideme iyi gelecek bişeyler yani  :-[

ponçik

Hu huuu herkes nerelerde  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

burdayım, nasıl oldun?

ponçik

pötibör bisküvi ve sütle kendime geldim  :D öğlen de brokoli çorbası vardı yemekte
akşama artık Allah kerim
sen nasılsın ağrın oldu mu tekrar

DENİZGÖZLÜM81

iyi geceler canlar nasılsınız nerelerdesiniz ya ??? ???

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Aralık , 2013, 16:49:24
pötibör bisküvi ve sütle kendime geldim  :D öğlen de brokoli çorbası vardı yemekte
akşama artık Allah kerim
sen nasılsın ağrın oldu mu tekrar

canım olmadı ama mesai bitimine anca kendime geldim. oğlum da işyerinde doğru dürüst hareket etmedi eve gidince de hiç yerinde durmadı meğerse abisini özlemiş :D

ponçik

benim ki de dün hiç hareket etmedi, eve gittim kızımın ödevlerini yaptık haftasonundan ütüler kalmıştı 1 saat onları bitirdim , sonra ne zaman oturup ayaklarımı uzattım o zaman canlandı kendine geldi  :D demek ki çok yorulmuşum  :suclu:
bugün de daha iyiyim çok şükür  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu gün bizim de kontrolümüz var. aynı hastanede arkadaşım da doğum yapacak, onu ziyarete gideceğim

Mavish

hayirli sabahlar sekerler.... :opucuk:

nasilsiniz bakalim...

:occasion14: :occasion14: :occasion14:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım iyiyim sadece uykusuzum, artık geceleri uyuyamıyorum. nasılsın?

Mavish

oy kiyamam... pasama uyutmuyor seni... az kaldi seninde degil mi? safak kac aysem?

hamd olsun bende iyim... bugünü ve yarinida atlattik mi haftasonu geldi demek....  :hello2: :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sorma canım yaa sol tarafa yatmam gerekiyor  o zaman nefes alamıyorum sağa yatıyorum içim rahat etmiyor uyanıyorum. eşime de söyledim sırt üstü yattığımı görürsen uyandır diyorum o tehlikeliymiş. bir de bazen bacağıma kramp giriyor bu gece de girdi.

canım şafak 32

evet hafta sonuna az kaldı, zaten ben 1,5 saat sonra çıkarım öğleden sonra hastanede randevum var