28 Nisan , 2024, 06:11:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

aynen canım  :ehi: :ehi: :ehi: valla gonca çerkez gelini demişsin sanki iğnelemişsin gibi olmuş ç :ehi: :ehi: çok komik yaaa
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:toothy10: :toothy10: koptum goncaaaaaaaammmm....

:ehi: :ehi:

ponçik

hamilelerin kalbi temiz olurmuş ondan heralde  :suclu: hemen de kendime pay çıkarayım  :k06:
gelin gelin kalk bakiim şimdi kahveni al bi güzel iç  :caca: sopa geliyoooo   :ehi:

Mavish

hahahha.. koptum ya...

temiz kalbli goncam... eee nede olsa bir melek tasiyorsun sen.. bir melegin annesisin...  :love9: :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 17 Aralık , 2013, 16:06:29
hahahha.. koptum ya...

temiz kalbli goncam... eee nede olsa bir melek tasiyorsun sen.. bir melegin annesisin...  :love9: :love9:

sagol canım  :opucuk:

zen_s

kızlar benimde uykum geldi güya kahve içtim uyuttu beni resmen  :k06: her içtiğim şey ters etki yapıyor valla  :ehi: ne inatçı aksi lanet pis bir bünye varmış bende haa  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

zen_s

Anam odam beylerle dolu maç muhabbeti dinliyom ondan mı uykum geldi acep

zen_s

ponçik

kesin ondandır , hiç sevmem futbol muhabbeti  :tongue3:

zen_s

bende sevmiyom valla bayan kıtlığı var burda  :cildir:

ponçik

ben de aynıyım , diğer departmanlarda bayan çok ama biz teknik servis olduğumuz için tek bayan benim , neyseki şirket kalabalık, yemeği bayanlarla yiyorum

Mavish

aynisi bende... bayan neredeyse hiiiic yok.. bizim derpartmandada tek benim bayan...  :sad1:

uykum var... istahimda acildi.. klomen sen nasil biseysin yaaaaaaaaa... alt üst oldu bünyem :ehi:

ponçik

herşey bebiş için tatlım  ;)
amaaan bu elma beni daha fena yaptı, bi de ekşiymiş asit asit yaktı midemi  :igrenc:

Mavish

hersey vatan icin gibi oldu bu ...  :ehi: :ehi:

sen papatya cayi ic güzelim... yumsatir...