Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

çalış tabi her türlü  :ehi: :ehi: ütünü falan yap cam çerçeve sil kahveni al gel  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:toothy10: :toothy10:

dip köse temizlik...  :ehi: :ehi:

ponçik

offf midem yaniyoooo  :-[

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 17 Aralık , 2013, 15:24:19
offf midem yaniyoooo  :-[
Goncam geçmiş olsun bitanem  :opucuk: üşütmüş olmayasın şerbet içsen iyi gelir belki yada soğuk süt yudum yudum iç
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

öğlende börek yedim ondan olabilir mi  :suclu:

Mavish

oy kuzum kiyamam..... papatya cayi ic istersen.. yumusatir....

ponçik

Bugün de geçmek bilmedi, daha saat üç buçuk  :sleepy1:
sizler napıyorsunuz bakalım kahvesini kim içmemişti bi koşu yapıp geleyim  ;)

Mavish

canimmmm... kiyamam sana.... sana yaptirirmiyim ben hiiiic...

ben tembelligimden kalkamiyom oturdugum yerden....  :toothy10: :toothy10:

benimde cooooooook uykum var... halsizim....  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ponçik

yaptim bileeeeee  :ehi:
buyursunlar

Mavish

ohhh missss... ellerine saglik kuzum  :opucuk:

zen_s

gör bak betüş kadın hem hamile hem midesi yanıyor  iki dkda kahve yaptı  :ehi: :ehi:

ponçik

Öyle vallahi çerkez gelini değilim ama gelinliğimi bilirim evelallah  :ehi:

zen_s

Gelinliği çerkezler mi bilirmiş bir tek  :k06: gerçi ben ağzımla kuş tutsamda yaranamıyom kimselere amannn umurumda da değil valla

Mavish

ama ben cerkez geliniyimmmmmmmmmmmmmm.....  :toothy10:  tembellikte benden üstünü yok....  :toothy10:

helal sana gonca bak solladin beni  :ehi:

ponçik

İnanmıyorum sana  :ehi: bak içime doğmuş heralde, sana laf sokmuş gibi olmuşum ama kusura bakma  Betüş :laughing7:
Zeynom al benden de o kadar deveye diken misali  :ehi: