28 Nisan , 2024, 10:25:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

selam fatoşum sen nasılsın görüşemiyoruz epeydir nerelerdesin bebeğim  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Aralık , 2013, 11:47:25
selam fatoşum sen nasılsın görüşemiyoruz epeydir nerelerdesin bebeğim  :opucuk:

hastaydım kaç gündür iğne filan yedim iyiyim şükür şimdi özledim valla cnm yaa cnm çıkıyor giremedim bol bol film izliyoruz çocuklarla animasyon filmler e bayılıyor çocuklar kış günü başka napalım sıkıntıdan patlıyoruz evde  sen nasılsın görüşmeyelii özlemişim yaa :opucuk:

zen_s

geçmiş olsun canım benim bende aynı kar kış devam ediyoruz işe canım şimdi çıkıcam yemeğe öğleden sonra görüşelim özlemişem bende seni  :opucuk: :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Aralık , 2013, 11:55:42
geçmiş olsun canım benim bende aynı kar kış devam ediyoruz işe canım şimdi çıkıcam yemeğe öğleden sonra görüşelim özlemişem bende seni  :opucuk: :opucuk:
tmm cnm afiyet olsun sana öpüyorum :opucuk:

ponçik

Sağol Zeyno  :opucuk: bol bol ütü yap bol bol dinlen  ;D afiyet olsun
Fatoşum sana da geçmiş olsun , dediğin gibi kışın çocuklarla anca film seyrediliyor başka ne yapacaksın ki  :dontknow:
Geçen haftasonu monopoly aldık, saatlerce monopoly oynadık, epey zevkli oluyor tv.den pc.den uzaklaşmak iyi geldi bize  :icon_thumright: tavsiye ederim
Ya da çocuklarla oynanacak değişik aile oyunları tombala, satranç , dama vs...
Mesela benim kız dama oynamayı çok sevdi, devamlı kendisi yendiği için epey ilgisini çekti tabi  :k06:

**fatoş**

aslında benim oğlumda sever öyle oyunları ama malesef kızım küçük olduğundan gelir oyunu mahfeder en fazla hep beraber kutu kutu pense oynuyoruz  :k06:

zen_s

selam kızlar yemeğimi yedim geldim napıyonuz bakalım

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

afiyet olsun canım dur bende söyleyeyim karşılıklı içelim  ;D

Mavish

uyudum uyucam simdi.. az kaldi yani bilgisayar basinda uyumaya....  :sleepy1: :sleepy1:

Mavish

bi kahvede bana lütfen  :suclu:

zen_s

betüşüm sende kahve iç açılırsın bencede ben söyledim içiyorum

Mavish

benimki söylemekle gelmiyo kiiii... :ehi: kalkip almaliyim... onada simdi canim istemiyoooo...  :ehi: :toothy10:

tembelim cok ...

zen_s

Kalk kız üşenenin çocuğu olmaz derler bizim orda  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

demek ondan 2 yildir olmuyooooooo....  :ehi: :ehi: :ehi:

hah sunu bileydim.... artik CALISKAN olucammmmm :smileinbox: