Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

o krem çok iyi oluyor oğlumda da ilk günden sürdüm ve hiçbir sorun yaşamadım. çayı  ve kremi alıp çantama koyayım o zaman

izemsevi

bencede canım al koy ben şimdilik bir paket alcam çayı birde mama alcam her ihtimale karşı

ยรlคภ๓คz göภlüm

MAMAYI ALMAYACAĞIM.. İLK GECE ŞEKERLİ SU VERMEK SARILIĞA KARŞI İYİYMİŞ ONU VERECEĞİM (OĞLUMDA VERİLMİŞLERDİ, SARILIK OLMADI) HASTANENİN İÇİNDE KANTİNDE MAMA SATILIYORDUR KARŞI TARAF DA HEP ECZANE.

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Aralık , 2013, 10:19:31

canım çalışabilir raporu  aldığında yıllık izin kullanamazsın ki...
evet canım yıllık izinlerimi doğum sonrası kullanacağım  bu yıl ve 2014 toplam 60gün.

Ayşem sordum kullanabilryor muşum , sonuçta raporlu olmuyorum ki, her halükarda çalışıyorum ve maaşımı alıyorum  ::) o yüzden izin hakkımı kullanabiliyorum  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

ama saçma değil mi sence de, sonuçta çalışmaya devam ediyorsun yani raporlu değilsin ki  :dontknow: aldığın rapor rapor gibi değil yani  ;) sağlıklısın çalışırsın manasında  :tongue3:

iklima

Slm kızlar napiyosunuz nasılsiniz
Biz iyiyiz bebisim kucağımda uyuyor bugün kucak günündeyiz
Bi günümüz diğerini tutmuyor bugün 16 günlük olduk zaman çok çabuk geçiyor bebeğim günden güne büyüyor
Sağlıklı olduğu için seviniyorum ama çok çabuk.büyüdügu için de uzulüyorum

Kızlar özel hastanede nevresime gerek yok zaten hersey tertemiz oluyor
Ben camasır aldim ama hiç kullanmadim hasta bezlerimi bile orda acmadim hastane kendisi veriyor
Terlik unutmayin ben sancı odasında yanıma almayı unutmustum babetlerime bastim
Zaten umrun olmuyor.

Mamalar pahalı diye önceden almamiştim sonra sarilik için denedik toplam 1 şırınga içmemistir yazık oldu koca kutu
Süt çayı çok tesirli sutum olsun diye kendini kaybedip dunyayi yemege gerek yok aninda süt yapıyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Aralık , 2013, 16:35:51
MAMAYI ALMAYACAĞIM.. İLK GECE ŞEKERLİ SU VERMEK SARILIĞA KARŞI İYİYMİŞ ONU VERECEĞİM (OĞLUMDA VERİLMİŞLERDİ, SARILIK OLMADI) HASTANENİN İÇİNDE KANTİNDE MAMA SATILIYORDUR KARŞI TARAF DA HEP ECZANE.

Ben kayinvalideme çok direndim ama belki bi faydasi olur diye 3 damla vermesine izin verdim şekerli su
Ilk günler bi kaç gece sürekli agliyordu karni ağıriyo diye düşünduk
Havlular ısıttık koyduk felan.küçük diye içmemiştim başta şimdi rezene çayı içiyorum rahatlatiyor biraz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

izemsevi

iklima allah bebeişini güzel sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ben ilk kzıımdan kalan hasta bezleri var 4-5tane onları ve kullan at alet gibi oluyor ya onlardan kalmıştım koycam nevresimide kendimi iyi hissetmek için koymak istiyorum öyle yani.

izemsevi

valla benim kızıma doğunca hemen şekerli su verildi ama gene sarılık oldu yani onla alakalı değil çocugun olavagı varss oluyor görüşürüz :hello: :wave:

ponçik

Karnı ağrıyorsa ayaklarını sıcak tutmak lazım  :icon_thumright: biz doğdugunda sadece meme verdik , süt gelse de gelmesede emdi, zaten normal olduğu için 1 gece kalmıştık , mama vermedik , sarılık da olmamıştı ama inşallah ikinci de bizi üzmez sağlıklı olur , Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar. iyi haftalar

ponçik

Günaydın Ayşem hayırlı haftalar  :opucuk: nasılsın , bugün burada hava çok kapalı ve kasvetli , eski okul günlerim geldi aklıma, sabah 7:30'da ders başlardı , karanlıkta yollara düşerdik, sınıfa girince ışıkları yakıp öğretmenleri beklerdik, hey gidi günleeeer  ::)

BurcuÇ

ยรlคภ๓คz göภlüm

bizde güneşli, biraz serin bir hava var.. az önce hırkayla dışarı çıktım, üşümedim. Antalya'nın kışı işte geçen hafta üşüttü bu hafta iyi

burcu nasılsın canım?