27 Nisan , 2024, 20:47:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende daha kendi çantamı hazırlayamadım herşeyi ütüledim ama valizimiz bozuldu eşim tamire götürdü onu bekliyoruz

izemsevi

ben baya bişey koydum sen demekki azkoydunki bakım çantasına sığmış ben bakım çantasını ayrı haırlıycam onuda arabada yanıma almak için hazırlıycam

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de bebeğin çantası ve kendi çantamı ayrı hazırladım. evet fazla birşey hazırlamadım. kendime bir spor çantasını hazırladım gerçi spor çantasından biraz büyük... oğluşumun seyahat çantasıydı  bir de seyahat valizi var oğluşumun

izemsevi

ayşem ben şimdi yemeğe gidiyorum gelince koyduklarımızı konuşuruz eksiğimiz kalmasın evde belki kızdan fırsat bulup giremem

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Afiyet olsun balım nasılsın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

MİLLET BENDE GELDİM  bugün disneyli hastane çıkışımız geldi netten sipariş vermiştim eve gidince onu yıkadım astım büyük kızımın kirlileri vardı onları yıkadım annem asacak akşama kızımı yıkıycam,dün temizlikçi kadın gelmediği için evim çok kirli  :cildir: :cildir:eşimle temizlik yapcaz duş alcam sabah dr kontrolüm var doğum öncesi tüm tahliller ve son muayene yapılacak ve tüm bunlardandan sonra enerjim kalırsa kendi valizimi yerleştirmeyi planlıyorum :-\ :-\ :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

oyyy son hazırlıklar demek.

izemsevi

yok ya daha bende hazırlık bitmez bebek şekerlerinin siparişini vermiştim isim belli olmadığı için onlar duruyor gidip bakamadım,ev dip köşe temizlenecek işte doğuma 1 hafta kala temizlikçiyle yaparız,halıları yıkamacıya göndercem,3 odanın perdeleri yıkanacak,kendi doğum çantam,eşim ve büyük kızıma da valiz hazırlıycam benim doğum başka yerde olacağı için bez,ıslak mendil,mama,kendime çorap alcam

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben kendi hastane çantamı yazayım

bir gecelik-pijama-hırka- 3 adet büyük boy iç çamaşırı- atlet vs.- iki tane çorap- terlik (alacağım daha) gece hijyenik pet- kağıt havlu-ıslak mendil-dudak nemlendiricisi (ameliyattan çıkınca dudak çok kuruyor su içmek yasak olacağı için  dudakları nemlendirmek çok iyi oluyor)-tarka- parfüm- lohusalık tacı- hastaneden çıkınca giymek için eşofman takım

oğluşumun çantası
hemşireye verilecek çanta: yarım kollu badi-zıbın-  patikli takım- çorap-eldiven- şaka-penye battaniye -bez

yedek : biberon-pamuklu ıslak mendil- pişik kremi- totoşu kurulama bezi- bez- alt bezi- yedek örtü- 3 tane patikli takım- bir tane tulum- 3 tane badi- çorap- eldiven-şapka- yelek (oğluşum koydu)
yumuşak ince minder-yastık-puset ve pusetin üzerine örtmek için (rüzgardan korusun diye) beyaz büyük eşarp- kalın battaniye

kamera- fotoğraf makinesi-kolonya-çikolata-anı defteri

hatırladıklarım bunlar

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de bebek şekeri siparişi vermedim, dünkü o modelleri beğendim ikisinden de sipariş vereceğim
halıları yıkatmıştım, perdeler yıkanacak.. büyük temizlik doğum izni başlayınca inşallah
oğluşum babasıyla kalacak büyük ihtimalle... doktor bana 23 Ocak dedi ama 24 Ocak karneler günü, ben de 21 Ocakda olsun karneler gününde ağrım falan da olmaz belki okula giderim diye düşünüyorum.

izemsevi

kendime nevresim takımı,2 gecelik, 1 polar pijama, çorap(3 tane alcam),terlik,3emzirme atleti,3 alt çamaşır var ama 3tane daha almak istiyorum,3 sütyen,lansinoh,gögüs pedi, normal ped,tarak,diş fırçası,diş macunu, humana still tee (süt arttırıcı)

ยรlคภ๓คz göภlüm

13 Aralık , 2013, 15:28:03 #2367 Son düzenlenme: 13 Aralık , 2013, 15:29:42 ยรlคภ๓คz göภlüm
canım özel hastanede olmayacak mısın? nevresim takımına gerek var mı? oğlum da devlette olmuştuk kayınvalidem evden yastık bile getirmişti bu defa  hiçbirşey götürmeyeceğim. çaya hastanede mi başlamak gerekiyor,  o zaman ben de şimdiden alayım

izemsevi

KIZÇEME hazırladığım çanta
2 hastane çıkışı,4 tane pijama takımı,4adet iç zıbın,5-6 tane bady,3 patik,5-6 adet çorap,ter bezi,ağız bez, ve omuzluk bezi, 1 yelek,2penye hırka,bebek için çarşaf takımı,2 penye battaniye, 1 kadife battaniye,1kundak battaniye,can bebe alt değiştirme örtüsü, bez ve ıslak mendil alcam,emzik,biberon,eldiven,şapka,4tane patikli pantolon benimde hatırladıklarım bunlar

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Aralık , 2013, 15:28:03
canım özel hastanede olmayacak mısın? nevresim takımına gerek var mı? oğlum da devlette olmuştuk kayınvalidem evden yastık bile getirmişti bu defa  hiçbirşey götürmeyeceğim. çaya hastanede mi başlamak gerekiyor,  o zaman ben de şimdiden alayım

canım özelde olacakda ne biliym genede götüreyim istiyorum çaya ben hemen başlamıştım hatta lansinoh kremede şimdi başladım