27 Nisan , 2024, 18:55:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım... son iş günün olması nasıl bir duygu

izemsevi

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

hayırlısıyla darısı başıma, ben de konuşup son hafta gelmemeyi düşünüyorum...

ponçik

GÜnaydın hanımlar  :hello:
bugün ben de işe geldim , düne göre daha mı iyiyim bilmiyorum ama burnum tıkalı o biraz başağrısı yapıyor  :-\
limonlu çok açık çay içiyorum birazdan elma yiyeceğim

Sevalcim hadi bakalım darısı başımıza  :hello2:
Ayşecim yıllık izinlerini doğum sonrasına mı ekleyeceksin , ben doğum öncesine ekleyip 3 hafta erken izne ayrılmayı düşünüyorum, yani 32de çalışır raporu alıp 34 de yıllık izne ayrılıp 37 haftada doğum iznine ayrılacağım bir aksilik olmazsa  :amin:

izemsevi

bende öyle yaptım zaten konuştum birde bizim bura acayip kar buz çok zor geliyorum hatta okullar tatil oldu öyle olunca hamilelere,engellilere,ve yaşlılarada tstil oluyormuş ama ben genede geldim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Aralık , 2013, 10:02:01
GÜnaydın hanımlar  :hello:
bugün ben de işe geldim , düne göre daha mı iyiyim bilmiyorum ama burnum tıkalı o biraz başağrısı yapıyor  :-\
limonlu çok açık çay içiyorum birazdan elma yiyeceğim

Sevalcim hadi bakalım darısı başımıza  :hello2:
Ayşecim yıllık izinlerini doğum sonrasına mı ekleyeceksin , ben doğum öncesine ekleyip 3 hafta erken izne ayrılmayı düşünüyorum, yani 32de çalışır raporu alıp 34 de yıllık izne ayrılıp 37 haftada doğum iznine ayrılacağım bir aksilik olmazsa  :amin:

canım çalışabilir raporu  aldığında yıllık izin kullanamazsın ki...
evet canım yıllık izinlerimi doğum sonrası kullanacağım  bu yıl ve 2014 toplam 60gün.

ponçik

ยรlคภ๓คz göภlüm

çalışabilir raporu aldığın için kullanamıyorsun... kadın doğumcunda da rapor alamazsın ama başka bölümden rapor alabilirsin. onu bir insan kaynaklarına bir sor.

izemsevi

ayşe kız sen hiç izin kullanmadınmı abooooooooo 60 gün ne demek  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo benim 2013-2014 toplam 24 gün

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Aralık , 2013, 10:30:36
ayşe kız sen hiç izin kullanmadınmı abooooooooo 60 gün ne demek  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo benim 2013-2014 toplam 24 gün

canım ben 13 yıllık memurum, yıllık iznim 30 gün. bu yıl 2012 iznini kullandım.. sen 2013 iznini kullandın mı?

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar dün bebek bakım çantamız geldi. çok şık ve kullanışlı... oğlumla hemen bebişin hastane çantasını  hazırladık

izemsevi

canım ben 2008de başladım çalışmaya bu yıl agustos ayına kadar sözleşmeliydim agustosta kadroya geçtim sözleşmeliyken bir sonraki yıla devredemiyorduk izinleri mecburen kullanıyordum birde  benim 10 yıl olmadıya daha 6 yıl olduğundan 20 gün :'(

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Aralık , 2013, 10:42:56
kızlar dün bebek bakım çantamız geldi. çok şık ve kullanışlı... oğlumla hemen bebişin hastane çantasını  hazırladık

sen daha önce hazırlamamışmıydınki  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Aralık , 2013, 10:58:55
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Aralık , 2013, 10:42:56

sen daha önce hazırlamamışmıydınki  :dontknow:

Hazırlamıştık ama yeni çantamız gelince  yeni çantaya transfer oldular