Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun. Allahım başka kazalardan korusun

**fatoş**

arabayı karda kaydırmış yanında bi köprü var köprüden aşağı inmiş araba taşa vurup ancak durabilmiş :y25: kar da olunca sıkışmış çekiciyle zorla çıkartmışlar araba da epey hasar var ama olsun allahıma hamdolsun ona bişi olmamış evet eşim hep yapar bunu snaki niye taşıyorsa o telefonu bide demezki bu kadın beni merak eder bi arayım soruyum yok illa ben meraklanıp arıycam deli eder beni  :-ooo

**fatoş**

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Aralık , 2013, 11:03:22
çok geçmiş olsun. Allahım başka kazalardan korusun

sağolasın ayşecim allah razı olsun amin cümlemizi işin kötü tarafı arabayı daha yeni aldık eski arabamızı satmıştık yeni almıştık neyse sağlık olsun

zen_s

fatoşum geçmiş olsun canım canınız sağolsun   :opucuk: mal gelir yerine siz sağolun yeter  :amin:
Hep hastasınız ne oldu size kızlar dikkat edin kendinize  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

sağol zeynom arabaya üzülmüyorum desem yalan olur çokta umarımda değil ama olan olmuş neyseki içinde çocuklarım yoktu eşime bişey olmamış önemli olan o dediği gibi can sağlığı olsun gerisi düzelir

zen_s

Ya tabiki üzülür insan mal canın yongası ama eşin sağ salim sizler iyisiniz rabbim esirgesin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

amin cnm allah kimseye vermesin kazabela cümlemizi esirgesin :amin:

izemsevi

hastalara geçmiş olsun fatoş sizede geçmiş olsun allah beterinden korusun :amin:

**fatoş**

izemsevi tşkr ederim sağolasın adaçayı kaynattım limonla filan içtim uyumuşum sıcakta terledim biraz daha iyiyim kırgınlığım biraz azalmış tşkler ayşecim :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

terlemek, soğuk algınlığa iyi geliyor. ben de faranjiti atlamadan grpi olacak gibiyim.. sağolsun odacı abla portakal sıkıp getirdi

**fatoş**

eşimde faranjit olduğumu söylüyor oda aynısını yaşamıştı boğazında 10 tane iğne yedi ancak düzeldi eklem yerlerim ağrıyo genelde vücuttaki enfeksiyondan dolayı oluyormuş bu dişimi çektirdikten sonrada aynısı olmuştu ama antibiyotik kullandım geçti şimdi nerden çıktı bu hastalı kyine bilmiyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

**fatoş**

zen_s

fatoşum canım benim belkide bünyen zayıf düştü  :opucuk: kendine dikkat et kuzum meyve sebze ye bol bol birde kilo verdin ondan belkide 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url