Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

özel bir anlamı var mı  :dontknow:

zen_s

Kızlar merhaba muhabbet almış yürümüş  :k06: benim klomencanlar ortada yok sizlerin muhabbetinide okuyorum sadece hamiş olana kadar yorum yapamıyorum  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Zeynocum  :opucuk: bekleriz her zaman

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yeni doğan bebeğe hurma vermek sünnet. bir de anne sütü gelinceye kadar bebeğin şekerini dengeler. zaten bebiş hurmayı yemiyor... ama komşumun kızı bir hurmayı bitirmiş.

ponçik

hmm bilmiyordum yeni birşey öğrenmiş oldum, kabuğunu mu ağzına sürüyorsun yoksa biraz dışını sıyırıp içinden mi sürmek lazım

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım hurmanın ucunu koparım hatta mümkünse zemzem suyuyla yıkayıp ağzına tatlı gelecek şekilde veriliyor. oğluma verdiler oğlum o gece çok rahat uyudu

ponçik

O an unutmazsam ben de yaparım inşallah  ;)
Ayşeee boğazım ağrıyor  :crybaby2:

**fatoş**

günaydın kızlar geçmiş olsun goncam bende aynı durumdayım boğazım şiş heryerim ağrıyo :(

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Aralık , 2013, 10:32:28
O an unutmazsam ben de yaparım inşallah  ;)
Ayşeee boğazım ağrıyor  :crybaby2:
sorma benim de geniz akıntısı başladı gece boğulacak gibi  oldum... sirke sulandır gargara yap. ıhlamur, ballı-limonlu sıcak su iç.

ponçik

hepimize cümleten geçmiş olsun o zaman  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: **fatoş** - 11 Aralık , 2013, 10:38:13
günaydın kızlar geçmiş olsun goncam bende aynı durumdayım boğazım şiş heryerim ağrıyo :(
geçmiş olsun. gonca'ya verdiğim reçete ek olarak sana adaçayı yazıyorum :)

**fatoş**

tşkler ayşecim goncacım adaçayı sevmiyorum  :igrenc:ama içicem çok yorgunum heryerim kırılıyo ilaçta fayda etmiyo

ponçik

sıcak suyun içine limon sıktım bal koydum  :icon_thumright: şirket şartlarımda bir de sallama ıhlamur koydum içine  ;D ama sirke olayını akşam evde yaparım heralde  :-\

bu sabah her yer bembeyazdı işe 1 saatte geldik, yollar berbat, kamuda olsaydım ne güzel idari izinli olacaktım oof  off

**fatoş**

goncacım kar bizdede çok fazla değil ama kapattı heryeri ne güzel seviyorum karı bide soğuğu olmasa eşim dün kaza yapmış akşam gelirken arabada hasar var allah tan eşime bişi olmamış eve geç geldi saat 11 filandı çekici ile filan çıkartmışlar arabayı çok korktum arıyorum açmıyor telefonu kendide aramıyor deli oldum bide hastayım kendim bi yandan çok kötü bşi geceydi allah tan kendine bişi olmamış tek tesellim bu  :amin:

ponçik

Geçmiş olsun canım verilmiş sadakanız varmış  :amin: çekiciyle getirecek kadar kötü demek  :icon_scratch:
bu kocaların telefonları neden yanlarında taşıdıklarını merak ediyorum, acil bişey oluyor aramıyorlar yaa  :caca: