27 Nisan , 2024, 23:25:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

zıbın şu yelek gibi sağdan soldan iple bağlanan şey değil mi  :icon_scratch:  :laughing7:
ben onlardan almıştım pişman oldum sürekli karnı açılıp duruyordu , en iyisi body bence , alttan çıtçıtlı olanlar  :icon_thumright:

izemsevi

benim iyice kafam karıştı öğleden sonra tok karnına bir görüşelim :k06: :-\

ponçik

Ben doydum  :hungry: geldim , hatta ağırlık çöktü  :sleepy1: klimalardan öyle bir sıcaklık geliyor ki mışıl mışıl uyu diyor resmen  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım badi alttan çıtçıtları olan, zıbın da gonca'nın dediği yandan bağlamalı. şimdi o yandan bağlamaların kullanışlı olanları var onlarda  da aldım takımlarının içine giydireceğim

izemsevi

ponçik

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin.ben de öğle arasında pazara gittim, hurma aldım. günde 2-3 tane yiyeceğim.. oğlum da hurmayı  çok seviyor

ponçik

Hamarat hatun maaşallah  :opucuk: hurmalar da afiyet olsun sana da oğullarına da  :icon_thumright:

izemsevi

hurma doğumu hızlandırı ayşe bilerekmi yiyorsun  :dontknow: bende fırsat bulursam çarşıya incem eksleri almaya

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Aralık , 2013, 14:04:04
Hamarat hatun maaşallah  :opucuk: hurmalar da afiyet olsun sana da oğullarına da  :icon_thumright:
yok kız pazar alışverişi yapmadık onu eşim yapıyor. biz sadece dolaştık
Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Aralık , 2013, 14:06:26
hurma doğumu hızlandırı ayşe bilerekmi yiyorsun  :dontknow: bende fırsat bulursam çarşıya incem eksleri almaya

canım şurda zaten kırk gün kaldı, hurma hamileler için çok faydalıymış

izemsevi

valla benden demesi ben doğumu hızlandırıyor diye biliyorum hatta özellikle normal doğum düşünenler bolcsa hurma yer

ponçik

hergün bi taneden bişey olmaz Seval  ;)
ben de yiyordum ama benimkiler bitti, bi ara gidip almam lazım  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Aralık , 2013, 14:18:18
valla benden demesi ben doğumu hızlandırıyor diye biliyorum hatta özellikle normal doğum düşünenler bolcsa hurma yer

canım fazla değil günde 2 tane yiyorum. evet doğumu hızlandırıyormuş bir bakarsın normal doğum yapıveririm

ponçik

benim bi arkadaşım hurmanın üzerine yasin okumuş doğum yaklaştığında cantasında tasımaya baslamıştı, doğum yaptığı gün sancı odasında hemen ağzına atmış, çok da kolay doğum yapmış , inşallah darısı başımıza.
İlk oğlunda da yiyor muydun Ayşe

ยรlคภ๓คz göภlüm

onda da yedim canım bir de doğduğunda ilk ağzına hurma sürdüler