27 Nisan , 2024, 17:12:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Aralık , 2013, 15:41:36
oğlum uslu, düşünceli bir çocuktur. ama bebekken çok huysuzdu o da rahatsızlıklarından dolayı çok ağrısı oluyordu o yüzdendi.  inşallah kardeşi de abisi uslu olur

İnşallah Ayşem  :opucuk:

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Aralık , 2013, 15:33:34
gonciş sen yaptınmı hazırlıklarını :dontknow:

Benim için daha erken  ;D ama sağolsun eş dost birşeyler gönderiyor, bize de şimdilik örgü yelekler, battaniye, bolero, patik ve elbise geldi, birde nevresim takımı  :basardim:
7.aydan sonra yıkayıp ütüleme faslına geçeriz inşallah  ;D

DENİZGÖZLÜM81

nerdesiniz yahu kayıpsınız hepinizmi ütü yapıyorsunuz  :k06: :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: nerde site üyeleri sesimi duyan varmıııııııııııııııııııııııııııııııııı

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 10 Aralık , 2013, 02:27:47
nerdesiniz yahu kayıpsınız hepinizmi ütü yapıyorsunuz  :k06: :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: nerde site üyeleri sesimi duyan varmıııııııııııııııııııııııııııııııııı
ama bu ütü bildiğin ütü... bebişlerin kıyafetlerini yıkayıp ütülüyoruz hazırlık yapıyoruz

ponçik

Ben henüz ütülere başlamadım  ;D her iki türlü de  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Biz artık diğer ütüyü bıraktık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın?

izemsevi

iyiy valla ayşe sen nasılsın dün bebeişinvalizi hazırladım bugünde kendiminkini hazırlıycam sen bebişin zıbınlarını uzun kollumu aldın yoksa yarım kollumu birde kendine alt çamaşır kaç tane koydun :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım zıbın dediğin çıtçıtlı badi mi ben onları hep yarım kollu  hatta kolsuz koydum içine ayrıca  zıbın giydireceğim... hastane ne giyeceğine abisi karar verdi... hatta yelek bile koydu lazım olmaz dediyesem de bir tane koydu
kendime büyük beden iç çamaşırları aldım dikiş yerine değmesin diye ondan da üç tane koydum.

izemsevi

evet canım çıtçıtlı badylerden diyorum kısa kollu üşümezmi yelek ben 1tane koydum ama 2tane daha uzun kollu alıp koycam bizim buralar çok soğuk lapa lapa kar var ben baya koydum ya

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iki kat giydireceğim için badi atlet biçiminde olsun diye düşündüm... Bir de Antalya malum pek soğuk bir şehir değil. kışın en soğuk günleri bugünler işte.  doğum iznine ayrılmana iki hafta kaldı ne güzel

izemsevi

bu hafta son kısmetse 1 hafta önce ayrılıyorum ben şöyl egiydiriyim diyorum hastane çıkışının altına ilk kızımdan kalan ince sıfır kol zıbınlar var bir tane ondan onun üstüne uzun kullu çıtlı zıbın altına patikli tek alt pantolan ve çorap bunların üstünede normal 5li hastane çıkışı birde yelek ilk doğduklarında üşüyorlarya sen nasıl giydireceksin  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de yarım kollu badi üzerine zıbın üstüne de alt üst patikli takım  ayaklarına  içerden çorap   ben de hastane çıkışını komple giydireceğim bir de çıkışın penye battaniyesi var ona sarsınlar diye onu hemşirelere verilecek çantaya koydum. yanımıza da birkaç tane patikli takım, tulum ve badi koyduk

ponçik

:hello2: ayy ne güzel ben de imreniyorum şimdi size, bir-iki ay daha geçsin de anca başlarım hazırlıklara  :k06:
ablasının bebeklik eşyalarını çıkaracağım , 3 aylık olana kadar yetecek body zıbın ve tulum var, onları saklamışım sonraki giyimlerini dağıtmışım hep  :icon_scratch:
İnşallah ben hazırlıklara başladığımda da, şuan bebeğinin olmasını çok isteyen arkadaşlar hamile olmuş olur ve onlar da hazırlık yapmak için gün sayarlar  :love9:

izemsevi

amin gonca inşallah canım ayşe senin bady ve zıbın dediğin şeyler neler canım anlamadım ben  :dontknow: bir tarif etsene