Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

İŞTE GONCAcım bizimde ilk kızdan aldığımız hatta doğru düzgün kullanmadığımız ana kucağımız var  ama onunla üşür diye düşünüyorum portbebe almamız lazım öyle değilmi kış günü çocuk ana kucağında aşıya felan gidecek üşür değilmi :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

BEN DE ANA KUCAĞI KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM SONUÇTA BATTANİYE SARACAĞIM, BÜYÜKÇE BEYAZ BİR DE EŞARP ÜTÜLEDİM SOĞUK GELMESİN DİYE ONU ÖRTECEĞİM. GERÇİ OCAK 20'SİNDEN SONRA ANTALYA'DA SOĞUK KALMAZ. DOĞUM 23 OCAK DA OLACAK İNŞL.

ยรlคภ๓คz göภlüm

KIZLAR OĞLUMUN SON FOTOĞRAFINA YORUM YAPSANIZ YA NE KADAR YAKIŞIKLI ÇIKMIŞ DEĞİL Mİ?  :ehi: :ehi: :ehi:   ALTTAKİ FOTOĞRAF DA ABİSİNİN

izemsevi

yeni oğluşunun fotosunu anladımda ilk oğluşunun askerden önceki hali heralde ayşe :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Aralık , 2013, 14:19:17
yeni oğluşunun fotosunu anladımda ilk oğluşunun askerden önceki hali heralde ayşe :k06:
canım ikisinin fotosunu çok benzettiğim için öyle yaptım

izemsevi

canım ikisinede maşallah canım allah yokluklarını göstermesin

ยรlคภ๓คz göภlüm

amin canım... ultrason görüntüsüne göre  Bera da babasına benzeyecek... kısmet 3.  kız olursa bana benzer artık   :k06: :k06: :k06:

ponçik

ben ultrason görüntüsünü anlayamadım  :-[
ama abisinin küçüklük haline benziyorsa fena can yakacaklar  ;D
3.ye niyetin var yani  :laughing7: maaşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 09 Aralık , 2013, 14:35:32
ben ultrason görüntüsünü anlayamadım  :-[
ama abisinin küçüklük haline benziyorsa fena can yakacaklar  ;D
3.ye niyetin var yani  :laughing7: maaşallah

ben de abisine benzemesini istiyorum... saç rengi de benzerse iyi olur ben sarı saçlı çocukları seviyorum...ben açık kumralım saçlarım sarı ,açık kahverengi karışımı eşim de siyah saçlı beyaz tenli baklaım Bera Bey kime benzeyecek, üç boyutluda abisine benzetmiştim bu iki boyutluda da benzettim

yok canım nerde 3.ye cesaret edemem. oğlum ve kayınvalidem çok istiyor. kazayla olursa birşey diyemem

izemsevi

allahım sağ salim doğsunda 3.yü allah isteyen versin ben bu ikincide mahvoldum gerçi ilk kızımdada çok çekmiştim ama bunda ilkinide aradım birde 32 yaşındayım doğur büyüt derken zaten yaş geçiyor ve insanın sabrıda gücüde kalmıyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah 2. ler uslu ve sağlıklı olurlar

**fatoş**

2. ler genelde daha ağır uslu oluyorlar herkesten dyuyorum bunu benimkide öyle ama bu bebeklerdenmi yoksa annelerdenmi bilmiyorum anneler ikincide daha fazla tecrübe kazanıyor bebeklerinin dilinden anlıyor onunda etkisi var sanırım ama ilerde büyüğüne bakıp oda dönüyor  :ehi: :ehi:

ponçik

Ben de tam tersi ikinciler yaramaz oluyor diye duydum  :laughing7: daha doğrusu ilki usluysa ikinci yaramaz, ilki yaramazsa ikinci uslu olurmuş ama Fatoşun dediği gibi anneye bağlı biraz da  :icon_thumright: benim ilki çok usluydu maaşallah hala daha usludur , bakalım ikincisi feleğimi şaşırtmazsa iyidir  :laughing7:

izemsevi

gonciş sen yaptınmı hazırlıklarını :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum uslu, düşünceli bir çocuktur. ama bebekken çok huysuzdu o da rahatsızlıklarından dolayı çok ağrısı oluyordu o yüzdendi.  inşallah kardeşi de abisi uslu olur