Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

:'( yaa ayaklarım ısınmadı bi türlü, karnım sabahtan beri gur gur naapcam yaa biran önce eve gitmek istiyorum, çok sıkıntılıyım  :sad1:

Mavish

sicak su torbasini belindeki bosluga koy canim... ayaklarini isiticaktir...

ponçik

Günaydın hanımlar , havalar buz gibi, dikkat edin ayaklarınızı üşütmeyin, dün akşam eve gidene kadar ısınamadım, eve gidince de patiklerimi giydim anca kendime geldim , bugün de çizme giydim  :icon_thumright:
Eldiven sezonunu da açtım bu arada  :laughing7:

zen_s

Günaydın canım bende ayaklarımdan çok üşürüm ayağım soğuksa ısınamam o yüzden kalın çorap ve çizme giyiyorum soğuklarda yoksa titrek kedi gibi titrerim  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

günaydınlar kızlar bende hastayım dişlerimden dolayı sanırım bütün eklem yerlerim ağrıyo akşam ağladım zorumdan bütün vücudum kırılmış gibi ağrıyo antibiyotik filan kullanıyorum inanılmaz bi boğaz ağrısı var ama hastamıyım yoksa dişimden dolayımı şişti bilemiorum çok kötüyüm yaa :'(

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar... düne kadar burda hava güzeldi, bu gün yağmurlu... ilk defa dün akşam klimayı açtık o da nefesimi tıkıyor artık ufo tarzı birşeyler alacağız. benim de ayaklarım çok üşür.  ayakları üşütmemek lazım o zaman idrar yolları enfeksiyonu riski artar

ponçik

Tirek kedi Zeyno  :laughing7:

Fatoş geçmiş olsun , antibiyotik kullanıyorsan kısa zamanda geçer inşallah  :opucuk:

Ayşe günaydın biz de şirkette klimayla ısınıyoruz burnum sürekli tıkanıyor  :dontknow: bol su içmeye çalışıyorum  :icon_thumright: dikkat et sen de

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 04 Aralık , 2013, 09:56:39
günaydınlar kızlar bende hastayım dişlerimden dolayı sanırım bütün eklem yerlerim ağrıyo akşam ağladım zorumdan bütün vücudum kırılmış gibi ağrıyo antibiyotik filan kullanıyorum inanılmaz bi boğaz ağrısı var ama hastamıyım yoksa dişimden dolayımı şişti bilemiorum çok kötüyüm yaa :'(
canım geçmiş olsun bilirim diş çok fena doktora gittinmi dişlerin için bende aynı olmuştum dişim şişmişti sonra boğazıma indi çok çektim bende
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

burda hava günlük güneşlik dün çok soğuktu ve yağmurluydu bugünde soğuk var ama en azından güneşi gördük  :k06:

**fatoş**

sağol goncacım zeynom dişlerim şiş değil iki azı dişimi çektirdim yirmilikleri aynı anda çekilince çok zor oldu enfeksiyonmu kaptı nedir çok kötüyüm yaa

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım büroda ben de arada klimayı kapattırıyorum hatta pencereyi açıyorum. evde ise  klimayı açınca buhar makinesini de kullanıyorum... henüz Antalya'ya kış gelmedi çok şükür... yarın hava yine açacak

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 04 Aralık , 2013, 10:04:43
sağol goncacım zeynom dişlerim şiş değil iki azı dişimi çektirdim yirmilikleri aynı anda çekilince çok zor oldu enfeksiyonmu kaptı nedir çok kötüyüm yaa
vücudunun direnci kırılmış olabilir canım bol bol meyve ye zaten antibiyotik alırken de vitamin almak gerek doktora git bitanem enfeksiyon falan Allah korusun

**fatoş**

evet cnm doktora gitsem iyi olur hiç böyle olmamıştım normal hastalık gibi değil korkuyorum aslında doktora gitmeye bugün öğleden sonra gideyim allah izin verirse

ponçik

Evet Fatoş bence de meyve yemeye çalış , doktoru da ihmal etme  :icon_thumright:

Ayşecim  biz de sabah gelince bulunduğumuz katı havalandırıyoruz , sonrasında açtığımızda buz gibi oluyor içerisi
Allahım doğum iznine çıkana kadar bu şirkette kalmaya dayanma gücü var  :amin:

Mavish

:hello: s.a. kizlar...

nasilsiniz bakalim bugün... herkes kahvesini ictimi...  :coffee: