27 Nisan , 2024, 22:41:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

Mavish

aslicim... sende hamileymissin... tebrikler canim  :opucuk: darisi basimiza!

sende isi biraktin stresden kurtuldun bebisde geldi cok sükür  :flowers: :flowers:

makaron

Canım cok sağolasın en kısa zamanda senın ve tum bekleyenlerinde olsun inşallah.

Canım işi bırakmadım ama izinliyim. Haftada 1-2 gun gidiyorum.

Mavish

öylemiydi canim... aklimda baska kalmis kusura bakma...

in saa ALLAH canim in saa ALLAH...  :opucuk:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 03 Aralık , 2013, 13:24:38
okudum gonca anlamı çok değişik gerçekten  :k06: Melis ismi insana çok zarif geliyor ama insanların yaşamının isimleriyle etkilendiğini bende düşünüyorum  :) Kendimden biliyorum

Evet yaaa şahsen ben de çok etkilendim  :toothy10: gonca açılmamış el değmemiş çiçek demek ben de elime erkek eli değmesin diye çok uğraştım  :ehi:

Alıntı yapılan: Mavish - 03 Aralık , 2013, 13:51:26
bende böyle ciciler secebilecekmiyim aceba bir gün....  :y25:
Tabi ki seçeceksin  :opucuk: o günler gelecek  :love9:

izemsevi

bizde iki isim arasında kaldık sizce hangisi daha hoş ilk kızızmın ismi İZEMSEVİ İKİNCİ KIZIMADA ecem sare yada sevde nil düşünüyoruz sizce hangisi :dontknow:

ponçik

Ecem Sare benim kulağıma daha hoş geldi  ;) İzem Ecem daha uyumlu sanki ama tabi iki isim mi kullanıyorsunuz, yoksa izem Sevi bitişik mi  :suclu:

izemsevi

canım %80 hep iki isim kullanıyoruz zaten izemsevi tek isim gibi herkes öyle zannediyor

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ecem Sare... Uyumlu ve güzel isimler

izemsevi

sizde bizim gibi düşünmüşsünüz bizde ecem sare ağırlıklıydık

izemsevi

HADİ BİRAZDA GÜLELİM

Bir gün poliklinik yaparken biyokimya laboratuvarından laborant ile yaşlı bir amca polikliniğe girdiler. Yaşlı amca çok sinirli burnundan soluyor. Laborant arkadaş şaşkın. Belliki çetrefilli bir olay.

Aramızda şöyle bir konuşma geçti.

Yaşlı amca: Doktor bey 3 ay önce size gelmiştim. Siz bana dedinizki 3 ay sonra 1 günlük idrarınızı biriktirin gelin. Ben üç aydır idrar biriktiriyorum. Balkon ağzına kadar idrar şişeleriyle dolu. Üç aydır eziyet çekiyoruz. Yarısını özel araba ve adam tuttum getirdim. Biyokimya laboratuvarının önüne koydurdum. İkinci postayı evden almaya gittiler. Az sonra tekrar getirecekler. Ancak laboratuvardaki görevli arkadaş bana bunlardan tahlil yapılmaz. Bu idrarlarıda buraya koyamazsın diyor. Çok sinirlendim doktor bey. Ben bu idrarlar yüzünden 3 aydır eşimle ve komşularla kavga ediyorum. Geçenlerde üst üste idrar koydum bir kaç tanesi patladı. her yer koktu. Bu kadar eziyet çektim. Boşunamı.

Laborant gülerek: doktor bey böyle bir tahlil var mı diye sordu.

Bende: Yok öyle bir tahlil dedim.

Meğerse amca 3 ay sonra kontrolü 3 ay idrar biriktirip gel olarak anlamış. 3 ay idrar biriktirmiş.

Hastalara yapacakları şeyleri açık ve net olarak söylemek gerekir. Siz anladığını düşünseniz dahi hastalar anlamamış olabilir.

zen_s

:ehi: :ehi: bende şuan idrarımı tutuyorum eve gidince ovulasyon testi yapacağım diye  :ehi: ve burayı açtım tam cuk oturdu   :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

ponçik

Ben gelse de gelmese de her daim idrara çıkmaya hazırım zaten  :ehi: zaten tutarsam çok fena , en ufak öksürükte hapşırıkta kaçıyor  :suclu:  :laughing7:

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 03 Aralık , 2013, 16:47:44
Ben gelse de gelmese de her daim idrara çıkmaya hazırım zaten  :ehi: zaten tutarsam çok fena , en ufak öksürükte hapşırıkta kaçıyor  :suclu:  :laughing7:

HAY MAŞALLAHH SANA :ehi: :toothy10: