13 Mayıs , 2024, 16:28:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Vallahi maaşallah sana  :k06:
Ben de misafiri çok severim, yediriyim içiriyim ikram edeyim bayılırım
Ama maalesef çalışınca biraz zor oluyor
Artık hayırlısıyla bebeğimi doğurup büyütüp sonra misafir olaylarına başlarım kısmetse  :laughing7: oooo daha çok varmış yahu  ;D

izemsevi

valla goncam birde 3aile 15kişiyiz ben 4çeşit yaptım annemde 1çeşit yapcak öyle yani ev görmeye geliyorlar ama artık bundan sonra kim derse desin alamam diycem hem yoruluyorum hemde hiç hazırlık yapamadım yapmam lazım yıkanacakütülenecek valize yerleşecek bir sürü iş var evde dip köşe yapcam

ponçik

Doğru haklısın , zamanın azalıyor, her an hazırlıklı olman lazım  ;) artık bundan sonra kendi özel misafirin için hazırlanma zamanı  :hello2:

ponçik

Selam hanımlar, iyi pazarlar  :sunny:
Resmi olarak kış mevsimine girmiş bulunuyoruz, bugün 1 Aralık  :occasion5:

Sabah erkenden uyandım makineye çamaşırları attım yıkanmışları ütüledim ev halkı uyurken biraz işlerimi hafiflettim  :icon_thumright:

Mavish

hamarat hatun gonca....  :opucuk:

ponçik

:opucuk: sağol canım
Bu sabah ancak yataktan kalkıp işe geldim  :k06: pazartesi için gayet başarılı bence  :laughing7:
Sen nasılsın  :hello:

Mavish

:laughing7:

amaaaan bosver... sen 2 canlisin.. o kadar olsun....  :opucuk:

hamd olsun canim iyim... kasik agrilarim gitti... hapin etkisi sanirim gitti.. yumurta catladimi catlamadimi bilmiyorum...  :-\ bakalim artik.... relaxim bundan sonra...  :suclu: :suclu:

ponçik

:occasion5: relax relax hadi bakalım herşeyin hayırlısı  :icon_thumright:

Mavish

:muzz: :muzz: aynen öyle canim...

senin fistik nasil? ne zaman kontrole gidiyorsunuz... bu arada isim buldunuz mu?

ยรlคภ๓คz göภlüm

GÜNAYDIN BAYANLAR... MAVİSH NE KADAR AZ STRES YAPARSAN BEBİŞİN GELME İHTİMALİ ARTAR

Mavish

ah aysem ah... sorma gitsin su stres isini.... yaptim yaptim olmadi.. hadi yapmadim.. oda olmadi...  :-\ :-\

simdi hiiiiiiiiiiiiic yapmicam bana ne  :occasion5: :muzz: :occasion5: :muzz:

Mavish

bu arada sen nasil oldun ayse? iyilestin mi...

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Aralık , 2013, 09:36:41
:muzz: :muzz: aynen öyle canim...

senin fistik nasil? ne zaman kontrole gidiyorsunuz... bu arada isim buldunuz mu?

biz iyiyiz çok şükür bu hafta kontrole gitmem lazım ama hangi gün giderim bilmiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

en güzelini yapıyorsun... benim  de  en sakin olduğum umursamadığım ay bebişim geldi

ponçik

Ayşe hoşgeldin  :wave: yedin bitirdin raporu  ;D nasılsın ağrılar devam ediyor mu  ::)