27 Nisan , 2024, 23:59:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

29 Kasım , 2013, 07:11:02 #2070 Son düzenlenme: 29 Kasım , 2013, 07:13:23 ponçik
Gunaydın hanımlar  :icon_flower: hayirli cumalar
Bugun erkenciyim  :hello2: uykumu aldim keyfim yerinde cok sükür  :love9: insallah günüm guzel gecer  :occasion5:
Ayse kendi sayfasina da yazmis raporluymus  ;) insan alisinca merak ediyor  ::)

zen_s

Günaydınlar hayırlı cumalar  :hello2: :hello2: :hello2: bugün hafta sonu bende keyifliyim öğleden sonra yolculuk var anneme gidecem  :muzz: :muzz:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Ohh süpermiş  :hello2: yakın mısınız canım annenle , biz ayrı şehirlerdeyiz  ::)

zen_s

Ben Ordu  annem Trabzon da yakın sayılırız değişiklik olur hem de başsağlığına gitmiş olurum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

hayirli sabahlar hayirli cumalar kizlarrr...

ben zaten cumalari hep keyifli oluyorum... oh nihayet haftasonu!!! ve bol bol dinlenme vakti  :muzz: :muzz: :muzz:

cumanin yüzü hürmetine en kisa zamanda in saa ALLAH hamile kaliriz zeynep burcu ben ve tüm isteyenler!!  :love9: :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:17:43
Ben Ordu  annem Trabzon da yakın sayılırız değişiklik olur hem de başsağlığına gitmiş olurum
Evet çok uzak sayılmaz , baş sağlığı demişsin yakınınız mı vefat etti  ???

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 29 Kasım , 2013, 09:21:53
Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:17:43
Evet çok uzak sayılmaz , baş sağlığı demişsin yakınınız mı vefat etti  ???
evet canım hafta içi anneannem vefat etmişti yaşlıydı annemle kalıyordu bende gidemedim iş sebebiyle bugün kaçıcam

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 09:21:11

ben zaten cumalari hep keyifli oluyorum... oh nihayet haftasonu!!! ve bol bol dinlenme vakti  :muzz: :muzz: :muzz:

cumanin yüzü hürmetine en kisa zamanda in saa ALLAH hamile kaliriz zeynep burcu ben ve tüm isteyenler!!  :love9: :amin:

Amin amin diyelim o zaman  :amin:
Ben cumartesileri de çalıştığım için o keyifli haftasonu moduna geçemiyorum maalesef  :ehi:
İnşallah doğumdan sonra tüm günler haftasonu tadında olacak  :toothy10:

ponçik

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 09:21:11

Amin ecmain bu mübarek günde rabbim gönlümüzdeki dualarımız hayırlısıyla kabul etsin  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 29 Kasım , 2013, 09:23:39
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin  :amin:
Sağol canım Allah razı olsun strese girmek istemediğimden pek dillendirmedim üzüntümü

izemsevi

günyadın kızlar ayşe niye rapor almış ki :dontknow:

ponçik

Günaydın Seval   :opucuk:

Kendi sayfasına şu şekilde yazmış

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Kasım , 2013, 20:36:00
Merak ettiginiz icin sagolun sağ ayağimda uyusma oluyordu ben de rapor aldim okul da tatil oglumla vakit geciriyorum ayagim da düzeldi bebek hareket ettigi icin belimi zorluyormus

BurcuÇ

Zeynep başınız sağolsun  :opucuk: :opucuk:

Hayırlı cumalar hepınıze  :opucuk:

Bide sey ben bu seker hapını ıcemıyorummm :igrenc:

Mavish

zeynepcim basiniz sagolsun canim.... geride kalanlara rabbim sabir versin...

burcum mide bulantisimi yapiyor? baska markadan denesen hapi? doktorunla bir görüsseydin canim..