27 Nisan , 2024, 21:58:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Önce hızlı giderim durumuma bakarım bişey olmuyorsa ağırdan alırım artıkın
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Betül sende hedef olarak  1000 koy kendine bakalım neler olacak  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

vay be ben de şimdi bakınca 5433 ileti olmuş  :suclu:

zen_s

hay maşallah darısı başımıza Gonca 5433 iletide artık bebeğimin doğum günü diye başlık açmak isterim  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:28:27
Betül sende hedef olarak  1000 koy kendine bakalım neler olacak  ;D

:ehi: :ehi: ben ütü icin en iyisi hedefler koyayim canikom ... ondan fayda var   :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:31:21
hay maşallah darısı başımıza Gonca 5433 iletide artık bebeğimin doğum günü diye başlık açmak isterim  :amin:

in saa ALLAH canim rabbim kalbine göre versin....  :love9: en kisa zamanda...

zen_s

hedefi falan bırak ütü için keyfine bak  :ehi: :ehi: :ehi: biriktirme düzenli yap

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 28 Kasım , 2013, 16:33:02
Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:31:21

in saa ALLAH canim rabbim kalbine göre versin....  :love9: en kisa zamanda...

evet inşallah  :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:33:49
hedefi falan bırak ütü için keyfine bak  :ehi: :ehi: :ehi: biriktirme düzenli yap

benim de birikti ütüler epeydir  ;D

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 28 Kasım , 2013, 16:34:48

Gonca sen ütüleri biriktirsen de doğumdan sonra bol bol acısını çıkarırsın  :k06: :k06:

zen_s

İnşallah kızlar Allah gönlümüzdekini hayırlı eylesin kabul eylesin

Mavish

Alıntı yapılan: ponçik - 28 Kasım , 2013, 16:34:48

düzenli ve keyifli ... tuttum bunu zeynepcim... :muzz: :muzz:

valla ne diyim goncacim.. sanada kolay gelsin...  :k06:

zen_s

20dk kalmış kuaföre gideceğim ben dip boyam gelmiş inşallah bu son dip boyası yaptırışım olur  :ehi:

zen_s

ben kaçıyorum size iyi akşamlar arkadaşlar  :opucuk:  :wave:

ponçik

iyi akşamlar canım sıhhatler olsun şimdiden  :opucuk: ben beyazlarla yaşamaya alıştım 5 aydır  ;D Allahtan saçlarım kısa da çok belli olmuyor  :laughing7: