Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

:nazar: evet evet maaşallah diyim  :k06:

mavish özel bir şirkette çalışıyorum burası grup şirketi ve plaza olduğu için 80-90 kişilik yemek geliyor
Ne iş yaptığımı sorarsan biraz karışık  :ehi: aslında müşteri hizmetleri personeliydim, sonra satış temsilcisi oldum, sonra da muhasebeci oldum , şimdi üç işi bir arada yapıyorum  :laughing7: joker hesabı  :muzz:

Mavish

oh yemek konusu iiyimis...  :muzz:

tam piyango vurmus sana desene... 1 is degil tam 3 is birden  :aferin:

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 28 Kasım , 2013, 15:52:25
oh yemek konusu iiyimis...  :muzz:

tam piyango vurmus sana desene... 1 is degil tam 3 is birden  :aferin:

evet sorma 3 iş 1 maaş  :toothy10: 

Mavish

zaten hep öyle olur  :caca: :caca: :cussing: :cussing:

ponçik

:dontknow: evet maalesef
işte o yüzden emeğimin karşılığını alamadığım bir yerde doğumdan sonra kalmak istemiyorum  :violent1:
Allah inşallah işlerimi rast getirir  :amin:

zen_s

Amin canım inşallah  :amin: bebeğin kısmetiyle gelir işten ayrılmanda da vardır bir hayır daha güzel kapılar açılacaktır inşallah
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Kızlar totem yaptım 1063 iletim var 2000 e gelene kadar bakalım nasıl değişiklikler yaşayacağım  :k06:
kendi kendime eğlence çıkarıyorum  :ehi: belki şafak sayıyor olurum  :suclu:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:07:36
Kızlar totem yaptım 1063 iletim var 2000 e gelene kadar bakalım nasıl değişiklikler yaşayacağım  :k06:
kendi kendime eğlence çıkarıyorum  :ehi: belki şafak sayıyor olurum  :suclu:

o ney canim? :icon_scratch:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:01:54
Amin canım inşallah  :amin: bebeğin kısmetiyle gelir işten ayrılmanda da vardır bir hayır daha güzel kapılar açılacaktır inşallah

İnanıyorum evet  :love9:

Az önce kahvemi içtim ama kahveyi yapan arkadaşımın eline kaynar su döküldü ve yandı çok üzüldüm yaa  :sad1: kahve keyfi yapamadık , fincanı alıp masama gelmek zorunda kaldım ,

meyve yemedim bugün 18:30a kadar bi ara yerim artık  ;D

ponçik

şafak 937 çıkıyor aboooo  :laughing7: 937 saat olsun bari

zen_s

geçmiş olsun arkadaşına gonca
betülcüğüm maçlarda yapıyorlar ya hani gol olması için bir takım hareketler  ona totem diyorlar bende kendime yonttum  :k06:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: yok kız ileti sayısına göre değil zamana göre bakalım 937 yi doldurana kadar hamile kalabilecekmiyim  :k06:

ponçik

Hee tamam o zaman  :laughing7:
bol bol eski konulara yorum yap bari  :ehi:

zen_s

canımlı başlayan yorumlar yaparım bende  :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 16:11:33
geçmiş olsun arkadaşına gonca
betülcüğüm maçlarda yapıyorlar ya hani gol olması için bir takım hareketler  ona totem diyorlar bende kendime yonttum  :k06:

heeee... hehehehe... iyimis...