Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

çalışmayacağım inşallah  ;D niyetim yok

zen_s

Ohhh  :muzz:  dünya sana güzel  :muzz: çocuklarınla evinle ilgilenirsin  :love7: en iyisini yaparsın canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

çocuklarım valide ve kocamla  :ehi:

Mavish

bende cocuk olunca calismak istemiyorum..

rabbim bizede evlat kokusunu tattirsin... doya doya yasatsin in saa ALLAH... büyük bir özlem olustu icimde...  :y25: :y25:

ponçik

İnşallah hep dua ediyorum bu özlemle yanıp tutuşan herkese Rabbim bu güzel duyguları tattırsın  :amin:  :amin:

ponçik

iklima yavrusuna kavuşmuştur inşallah, müsait olup siteye girebilse keşke  :D
ben hastaneden canlı yayın yapmayı düşünüyorum  :laughing7:

zen_s

evet ya iklima ve bebeği nasıl acaba inşallah güzel haberler getirir.
Gonca canlı yayın yapmazsan hatırımız kalır  :k06: merakla bekliyor olacağız seni
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

in saa ALLAH goncacim.. rabbim herkesin gölnüne göre en hayirlisini versin!

nolur dogum sancilarinda bizler icinde dua et.... eger tabii aklina düsersek o anda  :k06: :ehi:

rabbim senide bir avazda kurtarsin... haberlerini bende merakla bekliyorum artik ...  :opucuk:

ponçik

dua ederim kızlar akıma gelirsiniz merak etmeyin  :amin:

zen_s

Biz senin aklından hiç çıkmayız eminim  :icon_thumright: bizlerde size dualar ediyoruz sağlıkla alın kucağınıza diye sizde bize bebiş olsun diye ne güzel duayla moral bulmak rabbim kabul etsin  :amin:

ponçik

Amin inşallah dualarımız kabul olur  :love9:
Offf kızlar bugün bizim yemek şirketi karadeniz mutfağı getirmiş, bir yedim bir yedim sormayın gitsin  :toothy10:
yöresel yemekler gelmiş artık tahmin edersiniz ben yazmayayım  :k06: gerçi 2 çeşit yemek ve salata,turşu çeşitleri vardı ama yetti vallahi  :laughing7:

zen_s

Bir Karadenizli olarak neler çıkabileceğini tahmin ediyorum  :hungry: ağzım sulandı

ponçik

Ben yazmadan ağzın sulandıysa iyi ki yemekleri yazmamışım  ;D birazdan da gidip türk kahvemi içeyim bari  :laughing7:

Mavish

oh ne güzelmis gonca... afiyet seker olsun sana ve kizina...

sen nerde calisiyorsun canim benim? ne güzel bir is yeri bu.. yöresel yemek getirtiyo... oooh...  :hungry:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 28 Kasım , 2013, 15:27:39
Ben yazmadan ağzın sulandıysa iyi ki yemekleri yazmamışım  ;D birazdan da gidip türk kahvemi içeyim bari  :laughing7:
Keyfe bak arkadaş ya  ;D ohh bugün gayet güzel gidiyor gonca maşallah diyeyim bari  :nazar: