Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Ben de türk kahvesini çok severim, ama tabi yanında lokum ve sohbeti güzel arkadaşlar lazım  :icon_thumright:

zen_s

Aynen kuru kuruya gitmiyor kahve  :icon_thumright:  bugünde çok durgun buralar millete kış rehavetimi çöktü nedir :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Bilmiyorum ki  :dontknow:
ayy benim ayaklarım da üşümeye başladı , eee bu soğuk havada plastik yağmur çizmesi giyersem olacağı bu tabi  :BangHead: kalın çizmelere geçme zamanı gelmiş  ::)

Mavish

hayirli sabahlar kizlar!

bakiyorum herkes vizir vizir calisiyor... kolay gelsin hepimize!

zeynepcim sen nerde calisiyorsun?

zen_s

Valla ben giydim kalın çizmelere ayaklarım sıcacık benim ayaklar üşüyünce sanki her yerim donuyor  :cildir:
Gonca canım sen bugün her yerinden üşüyorsun aman diyeyim dikkat et kendine  :opucuk: Hamilesin sen tarzanlığın lüzumu yok  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Ben ordudayım canım kamuda mühendisim  ;D

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 10:59:55
Valla ben giydim kalın çizmelere ayaklarım sıcacık benim ayaklar üşüyünce sanki her yerim donuyor  :cildir:
Gonca canım sen bugün her yerinden üşüyorsun aman diyeyim dikkat et kendine  :opucuk: Hamilesin sen tarzanlığın lüzumu yok  :k06:

Evet aynen öyle  :k06:

selam mavishim kimsecikler yok bugün herkes telaşta heralde  ;D

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 11:00:43
Ben ordudayım canım kamuda mühendisim  ;D

vaaaaaaay...  :nazar: :nazar:
basarilar isinde!
umarim cok stresli degildir canim...

Mavish

Alıntı yapılan: ponçik - 28 Kasım , 2013, 11:00:51
Alıntı yapılan: zen_s - 28 Kasım , 2013, 10:59:55

Evet aynen öyle  :k06:

selam mavishim kimsecikler yok bugün herkes telaşta heralde  ;D

as canim... evet yok... biz bize yeticez artik.. herkes ki$ uyksunda sanirim daha...  :laughing7:

ponçik

Ben de artık doğum iznine ayrılmak istiyorum, zaman yaklaştıkça insana vakit geçmek bilmiyor  :-[

Mavish

türkiyedeki uygulamayi bilmiyorum ben almanyadayim canim..d oguma 6 hafta kala dogum iznine cikiyorsun..
sizde nasil?

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 28 Kasım , 2013, 11:11:20
Ben de artık doğum iznine ayrılmak istiyorum, zaman yaklaştıkça insana vakit geçmek bilmiyor  :-[
Çoğu gitti azı kaldı canım sabret anlıyorum seni evinde bebeğinle sıcak zamanlar geçirmek istiyorsun inşallah o günlerde gelecek  :amin:

zen_s

Betül canım burda 16 hafta 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası doktordan çalışabilir raporu alınca 3 hafta kalaya çalışıyorsun doğum sonrasına aktarabiliyorsun

ponçik

Ben de çalışabilir raporu alacağım ama yıllık izinlerimi doğum öncesinde kullanacağım, bu durumda 3 hafta erken izne çıkmış olacağım, yani bi sorun olmazsa 34.haftada izne ayrılırım inşallah  :amin:

zen_s

Gonca canım inşallah hiçbir sorun olmaz  istediğin gibi kullanırsın izinlerini  :amin: