27 Nisan , 2024, 20:04:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

ooo seval ben seni geçmişim kıyafetleri yıkayıp ütüledim... puset, bebek arabası, küvet gibi şeyler çıkartıp yıkaması kaldı

izemsevi

Alıntı yapılan: iklima - 26 Kasım , 2013, 14:27:07
Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Kasım , 2013, 13:57:50
iyiyim canım şükür ama artık hiç uyuyamıyorum hiç bir hazırlık yapmadım oda beni geriyor bu hafta sonu çıkartcam kesin çokmu geç kaldımki sence  33 haftadayım çok panik olmaya başladım

Insan ister istemez panik yapıyor içi rahat olmuyor ben de çok dertlendim eksikler için ama tamamlaniyor bi şekilde
Zaten senin eksigin çok yokmuş bi günde alırsın hepsini canım

evet içim rahat değil ilk kızımda şimdiye herşeyimiz hazırdı tam tekmil birde bebek şekeri siparişi vercem 150tane felan aslında bir çıakrtsam yıkayıp ütülemek kolay sonrada tık tık bavula koy hepsi o ama ben bir başlayamadım

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Kasım , 2013, 14:09:51
aman rahat ol bir başladın mı hemen biter... biz herşeyi hazırladık, haftasonu beşiğimizi de alıp kurduk... bir hastane çantam hazır değil. hastaneden büyük boy iç çamaşır istiyorlarmış bir onları aldım mı hemen onu da hazırlayacağım

Neden battal boy istiyormuşlar ki ben eskilerden koydum bi kaç tane hamilelikte giydiklerimden esnemisler sonrada eve gelince atarim onlari zaten.hasta bezi aldim ama bebek bezi gibi cirt cirti olanlardan almadim okadar da değil artık dedim yani iyce kendimi kötü hissetmiyim diye.
Bir de tek kullanimlik kilotlar varmiş onlar nasıl acaba kullanan var mi gereklimi sizce kızlar
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Kasım , 2013, 14:29:07
ooo seval ben seni geçmişim kıyafetleri yıkayıp ütüledim... puset, bebek arabası, küvet gibi şeyler çıkartıp yıkaması kaldı

puset,kuvet,bebek arabası zaten elimin altında pusetin kılıfı çıkart tak onu yıkarımda bebek arabasını yıkayamam aman zaten ablası yattı ne olcak ki :dontknow:

iklima

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Kasım , 2013, 14:30:32
Alıntı yapılan: iklima - 26 Kasım , 2013, 14:27:07
Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Kasım , 2013, 13:57:50
iyiyim canım şükür ama artık hiç uyuyamıyorum hiç bir hazırlık yapmadım oda beni geriyor bu hafta sonu çıkartcam kesin çokmu geç kaldımki sence  33 haftadayım çok panik olmaya başladım

Insan ister istemez panik yapıyor içi rahat olmuyor ben de çok dertlendim eksikler için ama tamamlaniyor bi şekilde
Zaten senin eksigin çok yokmuş bi günde alırsın hepsini canım

evet içim rahat değil ilk kızımda şimdiye herşeyimiz hazırdı tam tekmil birde bebek şekeri siparişi vercem 150tane felan aslında bir çıakrtsam yıkayıp ütülemek kolay sonrada tık tık bavula koy hepsi o ama ben bir başlayamadım

Bi başladin mi biter hemen ben de mevlüt şekerlerimi gittim beğendim bu ay limitimiz doldu almadim telle sipariş vericem doğumdan sonra,lohusa şerbetimi bile kaynattim bekliyorum

Hepsi Bu..!

izemsevi

Alıntı yapılan: iklima - 26 Kasım , 2013, 14:31:38
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Kasım , 2013, 14:09:51
aman rahat ol bir başladın mı hemen biter... biz herşeyi hazırladık, haftasonu beşiğimizi de alıp kurduk... bir hastane çantam hazır değil. hastaneden büyük boy iç çamaşır istiyorlarmış bir onları aldım mı hemen onu da hazırlayacağım

Neden battal boy istiyormuşlar ki ben eskilerden koydum bi kaç tane hamilelikte giydiklerimden esnemisler sonrada eve gelince atarim onlari zaten.hasta bezi aldim ama bebek bezi gibi cirt cirti olanlardan almadim okadar da değil artık dedim yani iyce kendimi kötü hissetmiyim diye.
Bir de tek kullanimlik kilotlar varmiş onlar nasıl acaba kullanan var mi gereklimi sizce kızlar

bence tek kullanımlık çamaşır gereksiz hasta bezinide keşke çırt cırtlı olanlardan alsaydın daha iyi olurdu neyse artık doğum sonrası kanama durumuna göre değiştirisin ben 1paket almıştım ilk kızımda yetmedi 2.yi aldık cırt cırtlılardan ama özel hastaneler bu tarz şeyler istemiyorlarmış

izemsevi

bizde lohusa şerbeti 40 mevlüdünde verilir

iklima

Bilemedim ışte bebek gibi bezlencekmiyim diye diğerinden aldım bilmiyorum hastanede vericekler mi
bebek için alt değiştirme örtüsu koymaya gerek var mi hastane için koymadim ben çantama sonradan aklıma geldi.
Bizde de adet olduğundan değil heveslendim öyle mevlütte zaten hem ikram hem mevlüt şekeri olacak bi de o kadar insana şerbet gereksiz bence,hastaneye gelenlere mevlüte kadar eve gelenlere ikram ederim diye düşündum kendim tepsi bardak surahi süsledim

Hepsi Bu..!

izemsevi

http://www.e-seker.com/bebek-cikolatasi-kiz.php canım ben hastaneye bu çikolatalardan sipariş vercem

iklima

Çok ciciler çok beğendim :love7:

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

özelde hasta bezi istemiyorlarmış... ilk gün kendileri pamuk ve sarkı bezinden ped yapıyorlarmış... daha sonra da büyük boy iç çamaşırı istiyorlarmış ki dikiş yerini rahatsız etmesin.. sonrasında da uzun hijyenik ped istiyorlarmış.

ben de hasta küdu alacaktım, arkadaşlarım gerek yok dedi

seval çikolatanız çok şirin

ben de hastane için normal bayramlık çikolata alacağım ev için de bebek şekeri yaptıracağım ama hala modeline karar vermedim... bu defa biz de mevlüt okutmayı düşünüyoruz

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iklima - 26 Kasım , 2013, 14:49:48
Bilemedim ışte bebek gibi bezlencekmiyim diye diğerinden aldım bilmiyorum hastanede vericekler mi
bebek için alt değiştirme örtüsu koymaya gerek var mi hastane için koymadim ben çantama sonradan aklıma geldi.
Bizde de adet olduğundan değil heveslendim öyle mevlütte zaten hem ikram hem mevlüt şekeri olacak bi de o kadar insana şerbet gereksiz bence,hastaneye gelenlere mevlüte kadar eve gelenlere ikram ederim diye düşündum kendim tepsi bardak surahi süsledim

canım istersen alt değiştirme bezi koy gerçi hastanede bebekler pek kaka yapmıyor

izemsevi

canım alt açma koy mutlaka ayşe ben daha hastaneyle ne verip vermedikleri konusunu konuşmadım ilk doğumda devlet hastanesiydi herşeyi en ince ayrıntıya kadar düşünüp koymuştum ama bu özel hastane olacagı için çok birşey koymayı düşünmüyorum devamlı organizasyon işlerini yaptırdığım bir yer onu aradım kevser hanımla görüştüm hafta sonu ablasıyla gidip bebek şekerlerimizi seçeceğiz :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen ben de fazla birşey koymayacağım.. kendime bir gecelik, bir pijama, hırka, çorap, çıkış için eşofman takım. parfüm, kağıt havlu, dudak nemlendirici, göğüs kremi, bebe kolonyası, hijyenik ped, iç çamaşır
oğluşuma hastane çıkışı ve bir bez  (hemşirelere verilecek)  bir kaç tane tulum, bady, alt açma bezi, beşik için ince minder , pişik kremi, ıslak mendil, bez, puset, battaniye... çikolata, kolonya ve hatıra defteri (oğluşum almış)

izemsevi

canım ben ilk 3ayt hiç ıslak mendil kullanmadım hep pamukla yaptımalt temizliğini anı defteri ilk kızıma yaptırmıştım bundada acaba öbür defteremi devam etsek (maddi açıdan değilde acaba ablasıyla aynı defteri paylaşması dahamı hoş olur ondan) yoksa yeniden yaptırsammı bilmiyorum birde kapı süsü yaptırcam aslında kapıs süsü felan var ama şimdi hak geçmesin istiyorum yeniden yaptırıyım diye düşünüyorum öyle değilmi :dontknow: