28 Nisan , 2024, 13:51:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Fatoş dün ki temizlikten sonra kendine gelemedin mi , uğrayamadın bu saate kadar  ;)

ponçik

iklima kaç gündür siteye gelmedi doğum mu yaptı acaba  :dontknow: bilen duyan var mı  :-\

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 22 Kasım , 2013, 11:42:52
Fatoş dün ki temizlikten sonra kendine gelemedin mi , uğrayamadın bu saate kadar  ;)
slmlar aynen öyle goncacım nasıl bi temizlk yaptımsa daha kendime gelemedim heryerim ağrıyo siz naptınız nasılsınız

ponçik

Evin mis gibi olmuştur ama  :hello2: güle güle kirlet  ;D
Ben de birazdan yemeğe ineceğim , bi yorgunluk var üzerimde, havalar da serinliyormuş, yağmur yok ama kapalı  :-\ iç karartıcı

ponçik

Bugün cuma diye mi kimsecikler yok, herkes haftasonu moduna girmiş anlaşılan  ;D

izemsevi

ben geldim öğlen arası eve gitim yemek yedim dairedekiler aşureden istediler onlara getirdim dağıttım şubedekilere saat 4e doğruda başka arkadaş evde çörek dolma yapmış onları yiycem bugün şubenin yeme günü gibi oldu :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de dün akşam temzilik yaptım eşim  eve gelince kızdı.. bir daha yapma dedi. bel fıtığından dolayı korkuyor kendisinde de var hem 4 taneydi galiba.. oğlum kendi odasını temizledi.

seval afiyet olsun...ben de ayva yedim, tatlı siparişi verdik  onu bekliyoruz

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Kasım , 2013, 14:45:06
ben geldim öğlen arası eve gitim yemek yedim dairedekiler aşureden istediler onlara getirdim dağıttım şubedekilere saat 4e doğruda başka arkadaş evde çörek dolma yapmış onları yiycem bugün şubenin yeme günü gibi oldu :k06:

Allah kabul etsin afiyet olsun canım  :opucuk:

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Kasım , 2013, 15:02:20
ben de dün akşam temzilik yaptım eşim  eve gelince kızdı.. bir daha yapma dedi. bel fıtığından dolayı korkuyor kendisinde de var hem 4 taneydi galiba.. oğlum kendi odasını temizledi.

seval afiyet olsun...ben de ayva yedim, tatlı siparişi verdik  onu bekliyoruz

Ayşe maaşallah senin oğluna talip mi olsak ne  :ehi: gerçi erkek anaları kızlara talip olur ama devir değişti malum  :laughing7: Sen de dikkat et kendini yorma fazla  :aferin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gonca iki çocuğumuz da yaşıt biri olmazsa birinde dünür olabiliriz..
oğlumun beşiği ve hamağı gelmiş, mağazadan aradılar, yarın almaya gideriz artık... yarın akşama da beşiğini kurup yatağını hazırlarız oğlum hemen hazırlayacağız diye talimatı verdi.

ponçik

Haklısın  :laughing7:

Oooo emir büyük yerden gelmiş, hazırlamazsanız olmaz  ;D inşallah güle güle hayırlı günlerde kullansın Melih Bera, bol uykulu saatler geçirsin yatağında  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bebişlerimizin özellikle geceleri bol uykuları olsun. oğluşum artık beşik de gelince iyice sabırsızlanır

ponçik

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın, herkese iyi haftalar

iklima

Günaydın kızlar nasılsınız
Hazırlıklar beklemenin en keyifli kısmı.
Bizim herşeyimiz hazır bekliyoruz minik kusumuzu artık gel diyoruz :k06:
38+3 olduk bu hafta evdeyim geçen hafta annemde kalmıştim dr sen 10 güne doğuma gelirsin diyince
Aylarca ilaçla tuttuk bizim kızı gelesi vardi dursun die şimdi de biz bekliyoruz gelmiyor :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!