Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

Günaydın Ayşecim nasılsın  :opucuk: ben sabah erkenden gidip kan verdim, dün o kadar çok simit muhabbeti oldu ki aklımda kalmıştı tahlilden sonra hemen gidip simit aldım, yedim  :k06:

Seval maaşallah epey yoğun bir akşam geçirmişsin , sabah kalkmak zor olmuştur sana  ;)

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım ama oğluşum hasta, gece ateşlendi... gerçi çok yüksek değildi,  "okula gitme" dedim... " gitmem gerekiyor haftada sadece iki saat müzik dersi var" dedi ve okula gitti.  ateşlenince rengi bembeyaz oluyor kuzumun.

ponçik

Çok geçmiş olsun  :sad1: çocukların hastalığına dayanamıyorum, dediğin gibi hemen renkleri soluyor çiçek gibi
İnşallah önemli birşeyi yoktur  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de hiç kıyamam hemen çiçek gibi soluyorlar...inşallah önemli değildir... aktarçı annesi inşallah onu doktora gitmeden iyileştirir

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Kasım , 2013, 09:42:52
ben de hiç kıyamam hemen çiçek gibi soluyorlar...inşallah önemli değildir... aktarçı annesi inşallah onu doktora gitmeden iyileştirir
Nane, limon, ıhlamur bir de anne şefkati  :aferin: hemen iyileştirir  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

annesi şefkat göstermez mi, kucağından indirmez  annesi

zen_s

selam kızlar kan verdim tahliller öğleden sonra çıkacakmış doktorda öğleden sonra yokmuş pazartesi gidecem tekrardan ilaç verse kaçıncı gün kullanmam gerekir pazartesi 5. gün oluyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

slm bayanlar ben geldim yorgun savaşcı

zen_s

Ayşeciğim çok geçmiş olsun oğluşuna sen bitkisel tedaviyle iyileştiriverirsin oğluşunu Gonca sen neden kan verdin
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

izemsevi hoş geldin canım bayağı koşturmuşsun akşam maşallah diyeyim  :nazar:

ponçik

Hoşgeldiniz Zeynep ve Seval  :opucuk:

Zeynocum benim 20.haftayı geçtiği için kan değerlerine bir bakalım dedi ASM deki hemşire , bir de 30.haftada bakacaklarmış  ::) rutin kontrol yani  ;)
Bakalım senin sonuçlar nasıl çıkacak , ilaç konusunda bilgim yok, Ayşeye danışacaksın , tecrübeli hamiş  ;D

zen_s

o zaman inşallah kontrollerin rutin ve sorunsuz bir şekilde devam eder diyeyim  :amin:
Evet Ayşede bayağı uğraşmıştı tecrübelerinden faydalanmak gerek  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zeynep ve yorgun savaşçı hoşgeldin... ama dün çok yorulmuşsun, bu gün benden izinlisin eve gidebilirsin

zen_s

Elin değmişken banada izin versen Ayşe benimde kasıklarım ağrıyor  :k06: