27 Nisan , 2024, 17:41:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

kızlar bugün çok az leke geldi tuvalet kağıdına bişey gelmiyor ama oluyorum galiba adetin 2. günü gidecektim azda olsa yarın gitmelimiyim
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

miğdem bulandı ama biraz yükseğe çıktık hava güzeldi böyle bahar havası gibi hafif rüzgar vardı ama güzeldi gittiğim yerden balda aldım oh missssssssss :hello2:

zen_s

hımm doğal bal çok sağlıklı en iyisini yapmışsın yarasın sanada bebeğinede
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

21 Kasım , 2013, 14:00:14 #1833 Son düzenlenme: 21 Kasım , 2013, 14:02:54 ยรlคภ๓คz göภlüm
Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 13:52:40
kızlar bugün çok az leke geldi tuvalet kağıdına bişey gelmiyor ama oluyorum galiba adetin 2. günü gidecektim azda olsa yarın gitmelimiyim

rengi kırmızısıysa git yoksa kahverengiyse tam gelmesini bekle bence

zen_s

bakıcam canım pembemsiydi kırmızıya dönerse giderim sağolasın

ponçik

Zeyno hadi gözün aydın  :hello2:
Ohh Seval temiz havaları da almış balları da almış  :flowers:
Ben de öğlen de biraz fazla yedim galiba, ağırlık çöktü üzerime  :sleepy1:

zen_s

SAĞOL CANIMM
hep yemeği fazla kaçırmışındır hem de bebek uyutuyordur seni  :aferin:

ponçik

Elma tatlısı vardı, ayva tatlısı gibi yapmışlar, onun şekeri de baydı biraz  ::) tatlıyla pek aram yok , meyve yemeyi tercih ediyorum bu aralar

zen_s

tatlıyla aranın olmaması çok iyi meyve daha güzel bende ilk hamileliğimde tatlıyı çok yemiştim hamile kalana kadar hiç tatlıyı sevmezdim doğumdan sonrada tatlıya bayılır oldum

ponçik

şimdi sallama ıhlamur içiyorum  ;) su içemiyorum bari bunu da su niyetine içeyim  ;D

izemsevi

KIZLAR İYİ BİR AŞURE TARİFİNİZ VARMI bendekini kaybettim bugün malzemeleri ısladımda bir tarif arıyorum

ponçik

Özel bir tarif bilmiyorum zaten bizde k.v. yapar  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

bizde de annem ve kayınvalidem yapar zaten pek aşure sevmiyorum

ponçik

:cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir: bu gerizekalı banka beni deli edecek
dün hesabımda para var diye fazladan 25.TL çekmişler, ödeme eksik kaldı diye otomatik ödemeden parayı çekememiş , tekrar para yatırdım , şimdi hala gecikmede görününce bankayı aradım , kadın diyor ki , 1 kuruş eksik kalmış  :cildir:  :cildir: cıldırmamak mümkün değil yaaaa, insanı ne güzel sömürüyorlar

izemsevi

hatunlar merhaba işten 5te geldim ve yeni oturdum desem inanırmısınız  :sad1:.geldim yemek yedik (Allahtan yemekler hazırdı) sofrayı kaldırdım, bulaşıkları yerleştirdim. kızımı yıkadım. başladım aşure yapma hazırlığına buğdayı kaynat, fasulyeydi nohuttu haşla derken saat tam 22.00da aşurem hazırdı.kaselere koydum komşulara dağıttım oldumu saat 22.30( nöbetçi aşureci) sonra hadi sıcakken bende yeyim dedim ,eşim ben sıcak yiyemem dedi oda beni görünce yemeye başladı buarada prensesim anne bende tatlı pilav istiyorum(aşure demek ) banada banada diyor ama sıcak ona soğutmaya uğraş derken saat oldu 23.00 sonra kızım uykum geldi dedi babasının uyutmasını istemedi ben uyuttum bu arada harabeye dönen mutfağımı su içmeye gidene kadar unutan ben o sahneyi görünce kafamdaki uyuma hayali bir anda uçtu gitti mutfağı temizle derken saat oldu 24.00 ve benim uyku kaçtı bende az takılayım dedim sabah görüşürüz. :honk: