27 Nisan , 2024, 19:34:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

ayşe kırmızılarla gözüme soktun :ehi: :ehi: :ehi: ben kızımı 2011apustosa doğum yaptım niye vermediler şimdi ben vermediklerinide 2.demi alsam hırs yaptım  :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 16:14:20
memur olmadıgım için sıkıntı yok  :k06:

zaten doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorsun  değil mi?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Kasım , 2013, 16:19:34
ayşe kırmızılarla gözüme soktun :ehi: :ehi: :ehi: ben kızımı 2011apustosa doğum yaptım niye vermediler şimdi ben vermediklerinide 2.demi alsam hırs yaptım  :ehi: :ehi: :ehi:
kızındaki hakkını şimdi kullanma talebinde bulun...  :ehi: :ehi: :ehi:
canım yazı uzun olunca ilgili kısım dikkat çeksin dedim

izemsevi

sinir oldum ya kullanamadığıma şimdi özelliklede sordum 6ocakta benim 38+5oluyor 9gün önce yapmış oluyorum ekletiyim onuda iyi dedin ama nasıl yapcaz

izemsevi

bu arada ilk kızımda eşim 2.kızımda ben kadro aldık hatta drum 3de terfi edersiniz dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 15:01:16
Aynur, insan kaynaklarında çalışan arkadaşıma sordum başka bölümden rapor alabiliyormuşuz

Bende bunu merak ediyordum oluyormuş demekki ama bunun resmi bi yazıdada gecmesi gerek o zaman baktım ama tam bulamadım bu durumu 657 de

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 16:19:49
Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 16:14:20
memur olmadıgım için sıkıntı yok  :k06:

zaten doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorsun  değil mi?

şimdilik evet, zaten görümcem de benim doğum iznim bitince doğum yapacağı için kv onun yanında olacaktır, dolayısıyla bebeği bırakmayacağım için işi bırakırım.

Ben de geçmiş doğum iznime baktım, 39.haftada doğum yapmıştım, 40 ta doğum yapmışım gibi hesaplanmış , yani 1 haftayı da eklemişler  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Kasım , 2013, 16:27:31
sinir oldum ya kullanamadığıma şimdi özelliklede sordum 6ocakta benim 38+5oluyor 9gün önce yapmış oluyorum ekletiyim onuda iyi dedin ama nasıl yapcaz
rapor yazarken doğum sonrası raporun mesela 13 hafta ise raporlu olduğun süreye 13 hafta + 9 gün diye yazıyor

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Kasım , 2013, 16:28:12
bu arada ilk kızımda eşim 2.kızımda ben kadro aldık hatta drum 3de terfi edersiniz dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hadi inş. canım  :amin: Bugün kasım atamaları da başladı. Bana da bir kadro gelse bende sevinsem  :BangHead:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bebeğininin kısmetine atanırsın

RuHGuZeLi

inşallah canım  :amin: Hep çok çocuk istemişimdir kalabalık bir ailem olsun istedim. Ama tek maaşla zor benimde çalışmam lazım. Eşimde devlet olmazsa özel sektör istemiyor. Bakalım hayırlısıyla bir atanim doğurcam 3 çocuğu  :toothy10:

izemsevi

raporu hastanemi kurummu yazıyor

ponçik

Doğum yaptığın hastanedeki doktorun yazıyor canım
yani en azından 7 sene önce öyleydi  :suclu:

zen_s

herkese iyi akşamlar  :wave:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

İyi akşamlar canım ben 1,5 saat daha şirketteyim
:igrenc: