27 Nisan , 2024, 18:58:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Kahve  güzeli   :k06: :k06:

Aynur ben bu rapor olayını duymadım maalesef, ama ASM deki doktorla bir konuş istersen  :icon_thumright:
öyle bir durum varsa bizimle de paylaşırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

kahvemi de biraz önce içtim, yarım fincanı anca içebildim ama o keyfi de yaptım

CAN TANEM

Canım eşimin bi yakını bizzat yaparak bu sekilde 5 hafta erteletmiş mantıklıda esasında calışabilir raporu alıp calışırsın gebelikte engel teskil etmezse ama grip olursun doktor rapor verir önemli olan raporda gebelikle alakalı bişey yazmaması dedi bana ama arastırmadayım suan net bişey duyarsam haber ederim tabi sizlerede :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aynur, insan kaynaklarında çalışan arkadaşıma sordum başka bölümden rapor alabiliyormuşuz

ponçik

eeee iyiymiş o zaman  :k06: kadın doğumcu rapor  vermezse KBB nin yolları taştan  :ehi:

zen_s

Bende kahve içecem canımı çektirdim  :k06: kızlar muayeneden sonra belimde ve kasıklarımda ağrı oluştu lavaboya gittim kahverengi leke vardı ve akıntı geldi uzayan cinsten  :k06: bir fikriniz varmı acep  :icon_scratch:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

belki adetin yaklaştığından alttan muayene olduğun için  gelmiş olabilir

zen_s

inşallah canım öyledir çokda ağrım oldu zaten normalde ağrı falan hissetmem gayet rahatımdır
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

oluyor ben il kızımda çalıır raporu aldım sonra kanamam başladı erken doğum riski var diye dr 1ay rapor verdi oluyor yani hatta bundada 35.de ayrılcam

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Kasım , 2013, 15:08:08
Bende kahve içecem canımı çektirdim  :k06: kızlar muayeneden sonra belimde ve kasıklarımda ağrı oluştu lavaboya gittim kahverengi leke vardı ve akıntı geldi uzayan cinsten  :k06: bir fikriniz varmı acep  :icon_scratch:

Belki kafandaki soru işaretlerini de bir nebze olsun hallettiğin için rahatlamanın etkisiyle de adetin gelmiş olabilir
Ya da gelmesine işarettir  ::)

zen_s

onun işaretini seveyim  :k06: :k06: pek nazlı işaretli falan geliyor  :ehi:

izemsevi

heyyyyyyyyyyyy neredesiniz gene

zen_s

valla canım her yere takılıyoruz dağınığız bugün  :k06:

izemsevi

hiç bir yere takılmayın buraya takılın :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

ยรlคภ๓คz göภlüm