Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

heyyy biz geldik millet

ponçik

Seval ve minnoşu gelmiş hoş gelmiş  :hello:
Nasıl gidiyor , ben bu gün çok gerginim , bebek de gerildi  ???

zen_s

herkese selamlar  :wave: gittim doktora alttan muayene etii rahim kalınlığıma falan baktı rahimde sıkıntı yok kist de yok ki bişey demedi adetinin 2. günü gel tahlil yaptıracağım dedi klasik şeyler yane eşimde sperm sayısına baktıracakmış  :k06: pek emindi kendinden  bozuldu biraz  :ehi: :ehi: ama istiyorsa baktıracak kaçarı yok sevindim bir bakıma demek bende çok büyük bir problem görmediki eşimede yöneldi  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Hoşgeldin canım , önemli birşey yok demekki , sevindim  :opucuk:
Baksın bakalım baba adayına da  :k06: onlar kendilerine çok güvenirler, benim ki de ben 12den vururum hedefi derdi  :laughing7: kaç ay tutturamadı  :ehi:
Peki ne zaman adet olacaksın  ;D

zen_s

Valla o konuda bilgim yok ilaçta vermedi doktor zaten versede kullanmazdım kist falan yoksa gerek yok söktürücüye bence işin garibi ilk defa alttan muayenede ağrı hissettim kalınlığım 6 mm imiş galiba adetim yakın  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

İnşallah biran önce olursun da rahatlarsın , yani hepimiz rahatlarız  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 13:41:01
Seval ve minnoşu gelmiş hoş gelmiş  :hello:
Nasıl gidiyor , ben bu gün çok gerginim , bebek de gerildi  ???
ay kıyamam bebişe sen de rahat ol..
oğluma hamileyken işlerim çok yoğun ve stresliyedi.. oğlum çalışırken günde bir kere hareket ederdi ama o da o kadar sert olurdu beni sarsardı.. "tamam sinyal geldi, artık dinlenmem gerekiyor" deyip ara verirdim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Zeynep sorun olmaması güzel... eşin de test yaptırsın tabi biz o kadar eziyete katlanıyoruz; Onlar da katlansın o kadarcağına

zen_s

inşallah diğer doktor tahlil yapmadı bana bende çok merak ediyorum hormonlarımı  :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 13:58:10
Zeynep sorun olmaması güzel... eşin de test yaptırsın tabi biz o kadar eziyete katlanıyoruz; Onlar da katlansın o kadarcağına
aynen canım bizim için çokmu kolay sanki muayene olmak kan aldırmak film çektirmek istiyorsa yaptıracak testi mecbur

ponçik

Evet Ayşe ben de sinyalleri aldım, şimdi evrak dosyalıyorum , relax relax  :aferin:

zen_s

tabi canım gerilmeyin germeyin bebelerinizi  :k06:

ponçik

Yemeğimi de yedim, şimdi sakız çiğniyorum  :laughing7:

zen_s

ohh çiğne neler keyif veriyorsa onu yapın kızlar bebekler sakin doğsun  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 14:04:05
Yemeğimi de yedim, şimdi sakız çiğniyorum  :laughing7:

her gün bir falım stressiz  başım  :ehi: :ehi: :ehi: