27 Nisan , 2024, 20:47:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

yarın çıkcam mesela,perşembe var öyle yani bu arada kızlar ben hala doğum çantasını hazırlamadım :(

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Kasım , 2013, 16:35:05
yarın çıkcam mesela,perşembe var öyle yani bu arada kızlar ben hala doğum çantasını hazırlamadım :(
hazırlarsın canım ya sıkma canını
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

iş çok ya daha ilk kızımın kıyafetlerini çıkartcam 0-3ay olanalrı ayırcam yıkıycam ütülüycem kendime pijama ve gecelik almam lazım ilk kızımda tam tekmil 31.haftamda hazırdı valizim bunda tık yok

zen_s

bu tam zamanında gelecek demekki  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

VAY SİZİ GİDİ TEKNİK HİZMETLER SİZİ BEN DE GENEL İDARİ HİZMETLER :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Kasım , 2013, 16:40:51
bu tam zamanında gelecek demekki  :opucuk:

valla 39haftada doğsunda hayırlısıyla ne biliyim bir aklım aralıkta işte izne ayrılınca yap diyor bir aklım ozaman kadar beklemek geç olur diyor ne biliyim zamanda kalmıyorki hava erken kararıyor birde benim büyük kız uyumayınca bişey yapamıyorum haspamda saat 10.30dan önce uyumuyor zaten o uyuyunca benimde uykum geliyor böyle bir kısır döngüde dönüp duruyorum :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Kasım , 2013, 16:43:36
VAY SİZİ GİDİ TEKNİK HİZMETLER SİZİ BEN DE GENEL İDARİ HİZMETLER :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vay seni gih ci

zen_s

hizmetli dolmuş burası  :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Kasım , 2013, 16:47:24
hizmetli dolmuş burası  :ehi: :ehi: :ehi:

sorma ayşe ya sen hazırladınmı çantanı,tasını,tarağını :dontknow: :dontknow:

zen_s

iyi akşamlar kızlar ben çıkıyorum yavaş yavaş  :muzz: :muzz:

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Kasım , 2013, 16:50:45
iyi akşamlar kızlar ben çıkıyorum yavaş yavaş  :muzz: :muzz:

bye bende çıkıyım bari mesai dolmuş giyim azcık kızımı koklayım :wave: :hello:

ponçik

Günaydın hanımlar  :icon_flower:
Ben bugün epey erken uyandım 5,30'da  :laughing7:
akşam o kadar uykum vardı ki 10'da resmen sızmışım , doğal olarak da sabahın köründe uykumu almış olarak uyandım, benim minnoş da o saatte benle beraber uyandı, o içeriden vurdukça ben elimle pıt pıt yaptım, böylece  işaretlerle anlaşmaya başladık  ;D
Sizler nasılsınız, hafta ortası da geldi  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım... ben de geceleri artık çok sık uyanıyorum  sol tarafa uyumak rahatsız ediyor uyanıp biraz sırt üstü duruyorum sonra tekrar sol.

rüyamda oğlum doğmuştu, küçücük ve çok tatlı. "ama nasıl olur diyorum ben daha çalışabilir raporu bile almamıştım" diyorum :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

hayrolsun  ;D rüyanda bile raporu düşünüyorsun hee  :ehi:

ben de bir saattir bankayla cebelleşiyorum , öyle sinir oldum ki karnım gerim gerim gerildi , kuzum strese girdi içeride  :BangHead:

ponçik

Bu gün ne kadar sakin buralar  :suclu:
Zeynep ne yaptın, gittin mi doktora, haberlerini bekliyoruz  :wave: