27 Nisan , 2024, 20:49:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

bencede okuyorum yazılanları hamile kalan çok en umutsuz vakalar bile hamile kalmış acayip bir pozitif enerji var burda hem hiçbirşey olmasada sohbet yeter sizi tanımak bile güzel  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

eskiden çok kalabalıktık, sayfalara yetişemezdik  :toothy10:
çevrenizde yok mu siteye üye olmak isteyen kimseler, onları da toplayın anacım  :k06:

zen_s

Anam benim çevremde hep erkek dolu onlarında pek takılacağını sanmıyorum  :k06: ama her arkadaşıma söylüyorum ben bebeğim online takılıyorum diye merak edip girmiştirler mutlaka veeeee
BİRGÜN HERKES BEBEĞİM ONLİNE ÜYESİ OLACAK  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

CANLAR ÇOK YOĞUNUM BOŞLUKTA DÖNCEM HEMEN

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Kasım , 2013, 11:10:39
CANLAR ÇOK YOĞUNUM BOŞLUKTA DÖNCEM HEMEN
Allah kolaylık versin canım

ponçik

Herkese kolay gelsin  :hello2:
Ben de iş yapasım olmadığı için önümde evraklarla takılıyorum öyle

izemsevi

geldim bayanlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin... bu gün ilk defa işe  kot pantolonla geldim acayip rahat...

zen_s

hoş geldin bende öğleden sonra pek irmedim işim vardı örgü modelleri baktım birde internetten eşime hırka örmeyi düşünüyorum  :love9:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Kasım , 2013, 16:09:58
ben yazın çok giyiyorum kot arazi işlerimiz oluyor ayağımada spor ayakkabı misss çok rahat gerçekten

izemsevi

ben hala gidiyorum araziye

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Kasım , 2013, 16:11:36
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Kasım , 2013, 16:09:58
ben yazın çok giyiyorum kot arazi işlerimiz oluyor ayağımada spor ayakkabı misss çok rahat gerçekten
ben büroda çalıştığım için kot giymiyorum sadece arada etek giyiyordum... artık memurların kıyafeti serbest olmalı ya

zen_s

serbestlik olmalı kot giyince işimizi yapamıyormuyuz

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Kasım , 2013, 16:18:31
ben hala gidiyorum araziye
sen nerede çalşıyorsun canım ben ordudayım bizim denetimler oluyor yaz aylarında

izemsevi

canım kamuda çalışıyorum teknik personelim ben araziyi seviyorum zaten aralık12sinde ayrılırsam izne nerden baksan8-9ay olmayacağım özlerim araziyi

zen_s

aynen bende teknik personelim valla bende çok seviyorum araziyi o zaman çık çıkabildiğin kadar arazilere hasret gider