Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 18 Kasım , 2013, 13:58:17
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Kasım , 2013, 13:33:13
mümkün değil örgü öremem hatta yanımda ördüklerinde bile rahatsız olurum... ıslak yünlü kıyafetlere de dokunamam hatta portakal yediğimde yünlü kıyafetlere dokunamam
Ayşe o nasıl bir huylanma canım  :k06: portakal yediğinde yünlü kıyafetlere neden dokunamıyorsun  :icon_scratch:
garip insanın huylanması da garip olur

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim doktor hala bir tarih vermedi... ben de 20 ocak diye düşünüyorum bakalım

ponçik

Benim de adet tarihine göre 4 nisan ama sanırım mart sonunda doğururum ben  :laughing7:
İçime öyle geliyor, hatta seçim günü doğurursam izin alıp bi koşu oy verip gelirim  :laughing7:

CAN TANEM

Slm kızlar ben geldim  :opucuk:

Size bi sorum olacak bebekler hafta olarak öne gectiğinde dogum tarihide geriye atıyormu?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım sezaryan  olacaksan tarihi geriye çekebiliyorlar... sen sezaryan olacaktın değil mi?

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 18 Kasım , 2013, 14:36:44

Size bi sorum olacak bebekler hafta olarak öne gectiğinde dogum tarihide geriye atıyormu?

Evet canım aynen öyle ama öyle haftalar atmıyor tabi  :D birkaç gün oynar , Ayşenin deiği gibi sezeryan olacaksan onda zaten 1 hafta 10 gün kadar erken alıyorlar, hayırlısı olsun  :amin:

CAN TANEM

Canım esasında tam net bişey yok ama etrafımdakilerin hiç sancısı gelmiyor ve hep sezeryana kalıyorlar son zamanlarda riske atamayabilirim artık esasında her ikisindende korkuyorum ama hayırlısı bakalım :opucuk:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Kasım , 2013, 14:49:39
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 18 Kasım , 2013, 14:36:44

Evet canım aynen öyle ama öyle haftalar atmıyor tabi  :D birkaç gün oynar , Ayşenin deiği gibi sezeryan olacaksan onda zaten 1 hafta 10 gün kadar erken alıyorlar, hayırlısı olsun  :amin:

Cannım suan son durum ne bilmiyorum ama son kontrolde kızım masallah 1 hafta 1 gün öne gecmişti ilk defa  :nazar: :nazar:

ponçik

Korkacak birşey yok gerçekten, vakti gelen doğuyor, bana herkes çok geziyorsun suyun gelecek sokakta doğuracaksın derdi  :laughing7: hatta bir gün önce AVM.de saatlerce gezdim ama çok şükür ne orada doğurdum ne de suyum geldi  ;D o yüzden için rahat olsun, şimdiden sıkıntıya girme  :icon_thumright:

izemsevi

GENÇLİK İŞLERİM VARDI GELDİM nasılsınız

izemsevi

ayşe senin paşan kaç kilo olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :director:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen ben de oğlumda hep gezdim hatta doktor her an doğum olabilir hazırlık ol demişti...
Aynur  bundan sonra hep ilerde gider artık sorun yoksa normal doğum en güzeli...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 15:26:38

geçen hafta doktora gittik 1465 gr olmuş canım

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Kasım , 2013, 15:27:38
Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 15:26:38

geçen hafta doktora gittik 1465 gr olmuş canım

maşallah  canım bende cuma gittim 2 kilo 8gr olmuş  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

maşallah canım,  artık  baya doğacak kıvama geliyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: