Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

ör ör bende elim boşda kalmasın sigarayı az içeyim diye örgüye başlamak istiyorum eşimde zamanın mı var diyor bende sigaraya var diyom onada olur hem ben çok eğleniyorum örgü örerken eşimde herşeye maydanoz  :k06: hevesimi kıracak asıl derdi ona bişey örmemişim şimdiye kadar ondan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:k06: :k06:örebiliyorsan ne güzel ben hiç yapmadım bilmiyorum yapmayıda ama lif örerim yaparken insan gerçekten eğleniyor hemde vakit nasıl gçeiyo anlamıyorsun zeynom sende adama başla bi kzak  :ehi: :ehi:

zen_s

bende öyle dedim sana yapayım dedim yaza giyerim ben ancak onu diyor :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: fenamı işte yazın mazın örüyorsun ya daha ne :ehi:

**fatoş**

zen_s

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 18 Kasım , 2013, 11:24:28
:toothy10: :toothy10: fenamı işte yazın mazın örüyorsun ya daha ne :ehi:
hiç işte hep naz hep naz  :k06: iyiki kadın olmamış kocasına kök söktürürdü  :ehi:

izemsevi

merhaba canlar cuma dr gittim prensesim 2 kilo 8gr olmuş maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: ben kocama derim bazen benimle evlenmeseydin evde aklırdın seni kimse çekemez diye yok yaa sen çok iyisn sanki der :toothy10: :toothy10: bende kurban ol bana ben olmasam napardın allah b ilir derim seninkide ohesap biz kadınblar olmasak merak ediyorum hallerini :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 11:30:46
merhaba canlar cuma dr gittim prensesim 2 kilo 8gr olmuş maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: maşallah cnm bebeğine doğuma az kaldı senin sanırım daha alır bebeğin zaten son ayda alıyor bebek

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 11:30:46
maşallah prensese  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

evet canım 31+ 5 haftalık ilk kızımda bu ayda 2200müş 3950gr doğdu inşallah bu kızımda öyle doğar :nazar:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 18 Kasım , 2013, 11:31:09
:toothy10: :toothy10: ben kocama derim bazen benimle evlenmeseydin evde aklırdın seni kimse çekemez diye yok yaa sen çok iyisn sanki der :toothy10: :toothy10: bende kurban ol bana ben olmasam napardın allah b ilir derim seninkide ohesap biz kadınblar olmasak merak ediyorum hallerini :ehi:
bizde de buna benzer muhabbetler çok geçer  :ehi: ben bazen derim benim bildiğim bayanlar naz kapris yapar trip atar bizde tam tersi bendemi var tuhaflık sendemi anlamadım   :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 11:36:06
evet canım 31+ 5 haftalık ilk kızımda bu ayda 2200müş 3950gr doğdu inşallah bu kızımda öyle doğar :nazar:
amin canım inşallah maşallah ilk kızında 4 kiloymuş neredeyse  bu kızın belki 4 ü de geçer  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 18 Kasım , 2013, 11:38:39
Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Kasım , 2013, 11:36:06
amin canım inşallah maşallah ilk kızında 4 kiloymuş neredeyse  bu kızın belki 4 ü de geçer  :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah canım ya toplu bebeğe bakmak daha rahat oluyor