Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

can sıkıntısı işte canım akıllara zarar  :cildir: bende sigarayı azaltmaya çalışıyorum az içecem diye kuruyemiş meyveye dadandım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iyiyim kızlar. benim de bel ağrım çok, bir de göbek fıtığından dolayı ağrım oluyor.. bebek ters durduğu için poposunun olduğu yer ağrı yapıyor...
burda da hava çok güzel

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Kasım , 2013, 09:18:20
ben de iyiyim kızlar. benim de bel ağrım çok, bir de göbek fıtığından dolayı ağrım oluyor.. bebek ters durduğu için poposunun olduğu yer ağrı yapıyor...
burda da hava çok güzel
geçmiş olsun canım bebeğin popoşu yerleştirmiş keyfi yerinde seni düşünen mi var  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:k06: :k06: ohh bebeişteki keyfe baksen ben yerim o popoyu ben banyo filan yaptıktan sonra bayılırım bebeğin poposuna ısırırım öperim ohh misi gibii olurlar :k06:

ponçik

Ayşecim Allah kolaylık versin sana  :opucuk:
Fatoş sen bu gidişle "başlarım diyete de rejime de..." deyip işin içinden çıkacaksın sanki  :ehi: ben sana daha geçen gün sopa sallamadım mı  :caca:
Zeyno kendini zorlama , bebeiş yakında gelince sigarayı mecburen bırakacaksın nasıl olsa  :k06:
Ben dün akşam kızçemin beslenme çantası için börek yapmıştım, sabah löp löp götürdüm vallahi  :laughing7: oooh yarasın kuzuma  :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Kasım , 2013, 09:30:34
Ayşecim Allah kolaylık versin sana  :opucuk:
Fatoş sen bu gidişle "başlarım diyete de rejime de..." deyip işin içinden çıkacaksın sanki  :ehi: ben sana daha geçen gün sopa sallamadım mı  :caca:
Zeyno kendini zorlama , bebeiş yakında gelince sigarayı mecburen bırakacaksın nasıl olsa  :k06:
Ben dün akşam kızçemin beslenme çantası için börek yapmıştım, sabah löp löp götürdüm vallahi  :laughing7: oooh yarasın kuzuma  :toothy10:

goncacım haklısın içimden öyle geliyo rest çekesim var ama yookk yapmıyorum cumadan berii tekrar düzene girdim diyetimdeki zorlukları söylüyorum ben evde eli boş oturmak diyetimi sabote ettiriyor ama bak dün eşime tahinli çörek yaptım ama yemedim bayılırım normald ene kadar iradeliyim anla eşimin hiç bir abur cuburuna dönüp bakmıyorum  :toothy10: :muzz:

zen_s

Gonca canım inşallah bebek gelir bir an önce de bende löp löp yerim börekleri  :ehi: :ehi:
Fatoşum elin boşsa elişi yap oyalanırsın  :k06:

ponçik

Valla Fatoş hamilelikten önce ben de zayıflarım diye uğraştıkça kilo aldım, baktım olmayak , en iyisi hamile kalayım dedim, kilo almak bahane olsun  :toothy10:

Zeynocum  :opucuk: inşallah

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Kasım , 2013, 10:14:53
Valla Fatoş hamilelikten önce ben de zayıflarım diye uğraştıkça kilo aldım, baktım olmayak , en iyisi hamile kalayım dedim, kilo almak bahane olsun  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: gonca aynı bende senin gibiyim kilo vermek istedikçe şişiyorum gibime geliyor bir an önce bebek gelsede benimde bir bahanem olsa  :suclu:

iklima

Slm kızlar nasılsınız
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

slm canım malum pazartesi sendromu iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyi yöntemmiş...

**fatoş**

ne yani zayıflayamıyorum diye çocukmu doğurayım ::) :k06:yok anam ben almayım allah isteyenlere versin..

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 18 Kasım , 2013, 09:47:37
Gonca canım inşallah bebek gelir bir an önce de bende löp löp yerim börekleri  :ehi: :ehi:
Fatoşum elin boşsa elişi yap oyalanırsın  :k06:
elişi yapmayı bilmiyorumki :suclu: lif örebiliyorum sadece aslında ip alsam kızıma bişiler örmeye çalışsam dediin gibi iyi olur

izemsevi