Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Kasım , 2013, 15:06:52
dün baya hastalandım akşam ateşlendim felan bugün keyfim yok2gündür benim kızda çok hareketli değil ara ara hareket ediyor öncesinde çok hareketliydi

geçmiş olsun canım dikkat et kendine  :-\

izemsevi

ediyorum ama ne biliyim valla dinlenmeyince olmuyor benim kıx uyuyormu anlamadımki :dontknow:

**fatoş**

bebeişi olanlar bebek derdinde bende kendi derdimdeyim :) diyet güzellik derken şaşırdım kendime bi peeling buldum tavsiye üzerine yağlı bi cildim var ve dikkat etmesem hemen sivilce ve lekelr oluyor kremler bilmem neler ıııhh fayda etmiyo etsede geçici en güzeli yeni bulduğum peeling haftada iki yada bir kez uyugluyorsunuz ki şu an yaptım inanılmaz bişi sanki bebek gibi yumuşacık oluyo cildiniz :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 14 Kasım , 2013, 15:34:13
bebeişi olanlar bebek derdinde bende kendi derdimdeyim :) diyet güzellik derken şaşırdım kendime bi peeling buldum tavsiye üzerine yağlı bi cildim var ve dikkat etmesem hemen sivilce ve lekelr oluyor kremler bilmem neler ıııhh fayda etmiyo etsede geçici en güzeli yeni bulduğum peeling haftada iki yada bir kez uyugluyorsunuz ki şu an yaptım inanılmaz bişi sanki bebek gibi yumuşacık oluyo cildiniz :k06:
bakımlı avrat seni  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:ehi: :ehi:   :ehi: ben çok severim yeni şeyler bulup denemeyi hele maskeler vs bayılırım faydasını gördüklerimi sürekli uyguluyorum ve tavsiye ediyorum isteyene herkes sebeblensin dimi  ;)

zen_s

neymiş maskenin söyle bakem
benimde eşim pek meraklı maskelere  :ehi: :ehi: benden çok o kullanır  :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Kasım , 2013, 15:54:45
neymiş maskenin söyle bakem
benimde eşim pek meraklı maskelere  :ehi: :ehi: benden çok o kullanır  :toothy10:
aa bak kocanı sevdim tam benim kafadan :toothy10: :toothy10: benimki ölsne yapmaz ben yapıncada çıkar şu suratındakileri der :laughing7: benim yaptığım peeling biraz toz kil mısır unu biraz elma suyu tabii kendin sıkıyorsun ve limon suyu azar azar koyup hamur haline getirip yüzüne ovalayyark sürüyorsun kuruyana kadar bekleyip tekrar ovalayarak çıkarıp ılık suyla yıkıyorsun yemin ediyorum yüzündeki yumuşaklık ve ışıltıya inanamazsın kocan b denesin  :ehi: :ehi:

zen_s

kili nerden buluyorsun canım

**fatoş**

cnm ben aktardan aldım toz halinde marketlerde filanda varmı bilmiyorum macun şeklinde satılıyor ama tozu varmı bilmiyorum

ponçik

benim cildim de karma, avonun ürünlerini kullanıyorum, memnunum  :icon_thumright:
senin dediğin maskeyi anca çalışmadığım zaman deneyebilirim  :laughing7: ev hanımı olunca  :laughing7:

zen_s

bebek fırsat verirse ancak yapabilirsin canım  :laughing7:

ponçik

verir verir  :ehi:

bugün benim kız kıpır kıpır , içerde mezdeke oynuyor heralde  :occasion14:

zen_s

Huyu değişti demek artık geceleri uyuycak gündüzleri fıkır fıkır olacak  :aferin:  :k06:

ponçik

ay bilmiyorum vallahi  :k02: azıcık dışarıdan hissedilse de ablası da göbüşümü sevse  :love9:

iklima

Günaydın kızlar nasılsiniz.
Bende heyecan var çok bu akşam kontrol var çatı muaynesi var
Dün akşamdan beri kafam bi ton kalbim pır pır ne diycegini çok merak ediyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!