27 Nisan , 2024, 16:21:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın.. daha gece gündüz ayrımı yok  senin kızın... ben de bugün sağlık ocağına gideceğim ebe çağırdı... ondan sonra da doktora gideceğim

ponçik

:opucuk: güzel haberlerini bekliyoruz bakalım kaç kilo olmuş senin paşa

ยรlคภ๓คz göภlüm

paşam artık göğüs kafesime kadar yetişiyor dün orada yavaş yavaş hareket ediyordu... hala ters duruyor gibi geldi sert hareketleri aşağıya doğru yapıyor... oğluşumla gideceğiz, sağlık ocağına da gelmek istiyor kalp atışlarını duymak için... ben de sağlık ocağından gelene kadar dersini yap, hastaneden sonra gezeriz dedim.

sabah kahvaltı yaparken uyanmış, mutfağa geldi, kucağıma oturdu... canım benim sabah sabah bana pozitif enerji verdi

ponçik

:k06: futbolcu olacak demek ki
Sabah sabah büyük oğlun moral vermiş ne güzel  :love9:
Benim kzımda ben çıkarken uyanıp camdan bana seslenmiş ama duymadım  :-[  keşke dönüp baksaymışım üzüldüm yaa  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ah canım... bazen işten gelince balkona çıkar, seslenir..

**fatoş**

slmlar kızlar  kaynatıyorsunuz yine dün girmedim çatladım yine bugünde leketriklerim yoktu sabah yeni geldi bende geldim :occasion5:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 14 Kasım , 2013, 09:28:59
Günaydın hanımlar  :sunny: gününüz güzel geçsin
Benim bebiş gündüzleri mışıl mışıl uyuyor ne zaman akşam olup yatağa giriyorum başlıyor balık gibi oynamaya  :occasion5:
Canım senin kız akşamcı olacak galiba geceler uzunmu olacak ne  :-ooo
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 14 Kasım , 2013, 09:38:24
paşam artık göğüs kafesime kadar yetişiyor dün orada yavaş yavaş hareket ediyordu... hala ters duruyor gibi geldi sert hareketleri aşağıya doğru yapıyor... oğluşumla gideceğiz, sağlık ocağına da gelmek istiyor kalp atışlarını duymak için... ben de sağlık ocağından gelene kadar dersini yap, hastaneden sonra gezeriz dedim.

sabah kahvaltı yaparken uyanmış, mutfağa geldi, kucağıma oturdu... canım benim sabah sabah bana pozitif enerji verdi
canım inşallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 14 Kasım , 2013, 11:18:57
Alıntı yapılan: zen_s - 14 Kasım , 2013, 11:17:40
Selamlar herkese
:hello: :hello: :hello:
slmlar bebeğim h.g  :opucuk:
Hoşbulduk balım  :opucuk: nasılsın ben bugün yoğunum biraz kaçamak yaptımm geldim  :k06: :suclu:

**fatoş**

ne tuhaf bende bugün ne kadar rahatım kimsecikler yok  :occasion14: iyi yapmışsın arada kaç gel cnm

zen_s

ben geliyomda sen bir gittin mi pir gidiyon nerelerdeydin anacım

**fatoş**

dün oruçtum yine eşim dün full evdeydi hiç biyere gitmedi sonra misafirim geldi benim gelenim gidenim bitmez fırsat buldukça geliyorum

zen_s

Vay canım benim fırsat buldukça kaç gel ben seni özlüyom bak  :opucuk: