28 Nisan , 2024, 06:15:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

İnşallah canım evet daha 22 yaşındayım  :k06: bebeğimde gelecek inşallah sporu ve morali yüksek tutmalıyım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Vaay çıtır hatun seni  :ehi: bebişi bekleyelim o zaman, bu kadar olumlu sonuçlarla inşallah daha fazla bekletmez  ;)

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 14:45:55
Vaay çıtır hatun seni  :ehi: bebişi bekleyelim o zaman, bu kadar olumlu sonuçlarla inşallah daha fazla bekletmez  ;)
İnşallah canım ya eşimde hemen bebe neden olmuyormuş soraydın dedi Ben umutluyum bebeğim yakında benimle olacak  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah canım  ben de olacağına inanıyorum.. pozitif olman bile çok önemli

iklima

Geçen gülenin programinda bi prof. Söyledi bebek için uğrasanlar sabahları denesinler dedi.
Akşam zaten vücut yorgun düşüyor ıster istemez bu durumu etkiliyormus sabah olma olasıligi çok daha yüksekmiş
Paylasiyim dedim sizinle :k06:
Kızlar bugün başimi kaldıramiyorum acaba tansiyonum çıkmiş olabilir mi
Dün geceden beri bi değişik hallerdeyim tansiyonum hiç yüksek çıkmamisti ama şimdi son aya girdik ya olur mu sizce
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

benim her zaman sloganım iyi düşün iyi olsun dur. Herşeyin başı sağlık o iyi olunca geriside gelir Allahın izniyle  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 13 Kasım , 2013, 15:03:53
Geçen gülenin programinda bi prof. Söyledi bebek için uğrasanlar sabahları denesinler dedi.
Akşam zaten vücut yorgun düşüyor ıster istemez bu durumu etkiliyormus sabah olma olasıligi çok daha yüksekmiş
Paylasiyim dedim sizinle :k06:
Kızlar bugün başimi kaldıramiyorum acaba tansiyonum çıkmiş olabilir mi
Dün geceden beri bi değişik hallerdeyim tansiyonum hiç yüksek çıkmamisti ama şimdi son aya girdik ya olur mu sizce
Sabahları işe gitmesek alelacele deneriz bunu ama ben hepten geç kalırım işe artıkın toparlayamam kendimi  :ehi: :ehi:
Canım en yakın eczanede ölçtür istersen bebek ağırlık veriyorda olabilir ama içimiz rahat olsun sen ölçtürüver tansiyonunu

iklima

Eşimi bekliyorum 1,5 saat sonra gelcek ışten onla çıkarim çıkarsam hiç gözüm almıyor mutfağa zor gidiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 13 Kasım , 2013, 15:11:50
Eşimi bekliyorum 1,5 saat sonra gelcek ışten onla çıkarim çıkarsam hiç gözüm almıyor mutfağa zor gidiyorum
aman canım dikkat et yat dinlen eşin gelene kadar  :opucuk:

ponçik

iklima dikkat et canım son aylarda tansiyonun çıkması pek iyi birşey değildir, bence de yat dinlen

bu arada benim ilk kızım muhtemelen sabah çalışmalarımızda olmuştu  :ehi:
ikincisi de sahurda  :toothy10:

Zeyno  :icon_thumright: pozitif zeyno  :occasion14:

zen_s

bende ilk oğlumdan şüpheliyim muhtemelen gündüzlemedir  :ehi: :ehi: :ehi: ee o zamanlar iş güç yok paso çalışşş  :toothy10: :toothy10:

zen_s

Kızlar badem sütü arttırıyormuş bilginize 

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Kasım , 2013, 15:56:18
bende ilk oğlumdan şüpheliyim muhtemelen gündüzlemedir  :ehi: :ehi: :ehi: ee o zamanlar iş güç yok paso çalışşş  :toothy10: :toothy10:

:toothy10:  :toothy10:
biz de kaynana akşamları uyumuyor diye sabah işe gitmeden çalışıyorduk  :laughing7:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Kasım , 2013, 16:06:31
Kızlar badem sütü arttırıyormuş bilginize

Hmmm bademe bayılırım hatta bitmişti akşam eve giderken badem ve biraz kurutulmuş meyve alacağım

ponçik

Günaydın hanımlar  :sunny: gününüz güzel geçsin
Benim bebiş gündüzleri mışıl mışıl uyuyor ne zaman akşam olup yatağa giriyorum başlıyor balık gibi oynamaya  :occasion5: