28 Nisan , 2024, 08:44:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Kasım , 2013, 11:22:03
bebek büyüdükçe  yeri daralıyor ve fazla  hareket edemiyor

Ben de öyle olur diye düşünüyordum ama o kendine her türlü alan uretiyor :k06:
Kaburgama çıkıyor bacaklarini bobreklerime kadar uzatiyor korkarim bi organım elimde dogacak
2 gündür normale döndü normal dedigim de her daim hareketli ama can yakmiyor en azından
Annenin yorgunlugu stresi de etkilermiş onu okuyunca biraz daha dikkat ettim

Slm bu arada herkese ben de bi aylık kontrollerde sabırsızlanirdim hele son hafta hiç geçmezdi ama şimdi 15 de bir gidiyoruz yine
Zaman geçmiyor yani hiç bişey değişmedi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 13 Kasım , 2013, 12:45:03

Kaburgama çıkıyor bacaklarini bobreklerime kadar uzatiyor korkarim bi organım elimde dogacak

:laughing7: korkutmak gibi olmasın da ben safra kesemden oldum mesela  ;D
doğumdan 5 ay sonra safra kesemi aldılar  ;)

ยรlคภ๓คz göภlüm

vay sizin kızlar da pek yaramazmış... oğlumun gelişimi hep 3 hafta geride olduğu için pek hareket etmezdi, doğum iznine ayrıldığımda kendini topladı... 3400 gr doğdu paşam bakalım bu ne kadar doğacak hep  haftasında gidiyor maşallah

iklima

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 13:07:59
Alıntı yapılan: iklima - 13 Kasım , 2013, 12:45:03

:laughing7: korkutmak gibi olmasın da ben safra kesemden oldum mesela  ;D
doğumdan 5 ay sonra safra kesemi aldılar  ;)
Biliyorum goncacim okumuştum artık rabbim bilir yapcak bişeyim yok

Peki karnındayken çok hareketlimiydi,hani diyorlar ya karnında hareketliyse doğunca da ayni öyle oluyor onu merak ediyorum
Doğru mu diye.
Hafta sonu okadardı ki haraketsiz aninda denk gelirsem kipirdamadim ki azcik uyusun dinlensin çocuk diye
Şimdi eski haline döndü ama erkek olsa kesin topcu olacak derim
Rabbime şükür bu tekmeler için aylarca bekledim sus pus oturmasindan iyi tabi de meraklaniyorum ışte sonrası nasıl olacak acep

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Kasım , 2013, 13:11:12
vay sizin kızlar da pek yaramazmış... oğlumun gelişimi hep 3 hafta geride olduğu için pek hareket etmezdi, doğum iznine ayrıldığımda kendini topladı... 3400 gr doğdu paşam bakalım bu ne kadar doğacak hep  haftasında gidiyor maşallah

Masaallah canım ınş sağlıkla gelir oda
Yaramaz demiyorum olumsuz şeyler söyleyip etkilemiyim diye  :k06:
Hareketli kızım,kıpırdak kızım diyorum.
Hareket etmeyince de insan endişelenir o yönden düşünüp şükrediyorum

Hepsi Bu..!

ponçik

Ayşecim maaşallah oğluna, yarın da güzel haberler bekliyoruz senden

İklima ilk kızım çok hareketli değildi ama vurduğu zamanda feci canım yanıyordu , doğduğu zaman da gayet uslu ve sakin bir bebekti, ama sanki bu biraz yaramaz olacak gibi  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iklima - 13 Kasım , 2013, 13:42:55
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Kasım , 2013, 13:11:12

Masaallah canım ınş sağlıkla gelir oda
Yaramaz demiyorum olumsuz şeyler söyleyip etkilemiyim diye  :k06:
Hareketli kızım,kıpırdak kızım diyorum.
Hareket etmeyince de insan endişelenir o yönden düşünüp şükrediyorum

sorma dün oğlum gündüz sadece öğle yemeğinde ve meyve yiyince hareket etti korktum nerdeyse doktora gidecektim akşam eve gelince oğluşum hareket etmeye başladı

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 13:45:41
Ayşecim maaşallah oğluna, yarın da güzel haberler bekliyoruz senden

İklima ilk kızım çok hareketli değildi ama vurduğu zamanda feci canım yanıyordu , doğduğu zaman da gayet uslu ve sakin bir bebekti, ama sanki bu biraz yaramaz olacak gibi  ;D

oğluşum da abisine göre çok hareketli daha mı  yaramaz olacak acaba :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

İlki uslu olanların ikincileri yaramaz oluyormuş diye duydum ama ne derece doğru bilmiyorum  :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum bebekken çok huysuzdu, uyku düzeni yoktu... gerçi hasta olduğu için öyleydi...

zen_s

Kızlar kurumumuza halk sağlığından obezite ve diabet eğitimi için gelmişlerdi. bende vücut analizi yaptırdım. şekerim tok olduğum halde 98 çıktı  :hello2: :hello2: boy ve kilo oranım normalmiş metabolizma yaşım  22  :occasion14: gayet iyisin ama dikkat et yağlanma başlamış ve susuz kalmışsın dedi. Şaşırdım ben  günde 3 lt den fazla su içiyorum dedim daha çok kaybediyorsun demek ki dedi
Vücudumun çalışmasının normal olmasına çok sevindim 
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

metobolizma yaşın süper çıkmış... yaptığın sporların faydasını görmüşsün

iklima

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Kasım , 2013, 14:25:40
Kızlar kurumumuza halk sağlığından obezite ve diabet eğitimi için gelmişlerdi. bende vücut analizi yaptırdım. şekerim tok olduğum halde 98 çıktı  :hello2: :hello2: boy ve kilo oranım normalmiş metabolizma yaşım  22  :occasion14: gayet iyisin ama dikkat et yağlanma başlamış ve susuz kalmışsın dedi. Şaşırdım ben  günde 3 lt den fazla su içiyorum dedim daha çok kaybediyorsun demek ki dedi
Vücudumun çalışmasının normal olmasına çok sevindim

Tebrik ediyorum seni canım
Ayrıca 3 lt su içtigin için de
Okadar su nasıl içilir ben hiç beceremedim ne hamilelgimde
Ne de öncesinde

Hepsi Bu..!

zen_s

evet canım ya spor gerçekten mükemmel bir şey vücudun hızlanıyor eşime de söyledim niye o zaman bebe olmuyormuş dedi  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

İklima canım ben çocukluğumdan beri içiyorum çok severim su içmeyi midem geniş bu konuda  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de suyu çok içerim... eşine söyle bebeğe de çok az kaldı inşallah. bak daha 22 yaşındaymışsın bebek de gelir artık