Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Evet bencede annesi bir şekilde atacak o enerjiyi şimdilik elinden gelen tepiklemek  :k06:  :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim ki de  bu gün baya hareketli...  dün iyi dinlendiler tabi  :ehi: :ehi: :ehi:
oğluma park yatak alacağım... visko mu pamuk mu yatak daha iyi olur?

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: sizin bebişler aralarında anlaşmışlar bence dün yattılar bugün hareketlendiler  :ehi: Kızlar yoksa bunların arasında gizli bir aşkmı doğuyor  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

:toothy10: telepatik olarak anlaşıyor olabilirler
Ayşecim visco daha iyi bence  :icon_thumright: yarı ortopedik almıştık biz
yumuşak yatakta bebeğin dönme riski daha çok olduğu için Allah korusun ters dönüp nefessiz kalabilirmiş  :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Kasım , 2013, 10:20:43
:ehi: :ehi: :ehi: sizin bebişler aralarında anlaşmışlar bence dün yattılar bugün hareketlendiler  :ehi: Kızlar yoksa bunların arasında gizli bir aşkmı doğuyor  :k06:

olabilir, gonca dünür mü olacağız acaba? kızın doğunca çağır hemen beşiğini kertelim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 10:25:23
:toothy10: telepatik olarak anlaşıyor olabilirler
Ayşecim visco daha iyi bence  :icon_thumright: yarı ortopedik almıştık biz
yumuşak yatakta bebeğin dönme riski daha çok olduğu için Allah korusun ters dönüp nefessiz kalabilirmiş  :-\

canım normal pamuk değil sıkışıktırma pamuk viskodan daha pahalı... daha pahalı olunca daha iyidir diye düşündüm

ponçik

hmmm   ::) onu bilemiyeceğim
satan bayiye sorsan satış yapmak için pahalı olanı önerir heralde
nette araştırdın mı  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zaten netten alacağım... mağazalarda çoğunlukla visko var... gerçi altı ay kullanacak ondan sonra normal yatak minderi kullanacağım...

izemsevi

bugünde benim kız yatışta çok ara ara hareket ediyor :dontknow:

ponçik

13 Kasım , 2013, 11:15:28 #1479 Son düzenlenme: 13 Kasım , 2013, 11:50:28 ponçik
artık hareket edecek alanı kısıtlandı iyice , ondandır  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek büyüdükçe  yeri daralıyor ve fazla  hareket edemiyor

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 11:15:28
artık hareket edecek kısıtlandı iyice , ondandır  :opucuk:

galiba öyle dir az önce mesela hareket etti 1ayıgeçti drkontrolüm bu cuma gitcem merkda ediyorum kızımı epeydir göremiyoruz allahın izniyle inşallah herşey yolundadır :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah herşey yolundadır ben de yarın gideceğim.. oğlumla kardeşini görmeye gideceğiz

izemsevi

bende cuma 13.20de gitcem inşallah bizde eşim ,kızım,ben gidiyoruz kızım çok seviyor.

ponçik

Hadi bizimkiler büyüdü akılları eriyor da senin minnoş ne anlıyor kardeşten, vay zilloş meraklı abla olacak  :laughing7:
Güzel haberlerinizi bekliyoruz hanımlar  :amin: