28 Nisan , 2024, 14:21:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

kayınbabam belki kırk yıldır içiyordu  hatta  kayınvalideme "senden geçerim sigaramdan vazgeçmem" diyordu o bile bıraktı... dedemde 84 yaşında bıraktı ki o da günde 3 paket içerdi... bırakmak zor değil yeter ki gerçekten isteyin...
zeynep sen hamileliği düşündüğün için o amaçla bırak. fatoş sen de ç"ocuklarıma kötü örnek olayım" diye bırakabilirsin. size bu konu başarılar diliyorum

**fatoş**

valla çok haklısın cnm ama sanırım sorun bırakamamak değil eşime de söylüyorum bırakmayı istemiyoruz meselede orda zaten istesek olmayacxak şey değil  ::)

zen_s

evet herşey beyinde bitiyor birde alışkanlık olmuş yemekten sonra çay kahveyle içmesem olmuyor bu alışkanlıkları değiştirsem bırakabilirim geçen yemek yedik mutfağı topladım bulaşıkları yıkadım aaa sigara içmedim dedim unutmuşum ve canım hiç çekmemişti tabi hatırladım ya yaktım hemen  :BangHead: :BangHead:
demem o ki aslında beyinden unutulunca beden istemiyor bile
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Ben de hamile kalmadan önce tek tük içiyordum , ayda yılda arkadas ortamında vs..
İnsan içerken zararlarını düşünmüyor gerçekten,  o an çok zevkli geliyor , ama şuan yavrumu düşünüp iğreniyorum  :igrenc: doğumdan sonra da bir daha ağzıma sürmem, kızım doğduktan sonra da uzun yıllar içmedim, zaten benimki tiryakilik değil, eşimle belki bi cafede ya da arkdaşlarla yemek sonrası , hani paket bile almam yani o derece , o yüzden beyinde bitirme olayına tamamen katılıyorum. İçmesem sağlık içsem zıkkım  :laughing7: Hadi bi gayret bırakalım hanımlar, elleriniz parmaklarınız leş gibi sigara kokarken yavrularınızın yanağından nasıl makas alacaksınız, yanaklarını saçlarını nasıl okşayacaksınız  :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün oğlum hareket etmedi, korkuttu... akşam eve gidince hareket etmeye başladı.. meğerse evini, babasını, abisini öğrenmiş

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Kasım , 2013, 09:21:37
dün oğlum hareket etmedi, korkuttu... akşam eve gidince hareket etmeye başladı.. meğerse evini, babasını, abisini öğrenmiş

vay yaramaz  :laughing7: ben de dün hiç hissetmedim, hatta eve gittim ayaklarımı uzattım vs. hiç tık yok  :-\
ne zaman uyumak için yatağa yattım bizimki kıpır kıpır  :k06: bu durumda bizimki gececi olacak galiba  :laughing7: vah benim uykularım  :ehi:
Ayşecim senin ki evcimen olacak demek ki  :k06:

zen_s

Herkese günaydın  :occasion14: :occasion14:
Nasılsınız kızla  :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 09:37:59

vay yaramaz  :laughing7: ben de dün hiç hissetmedim, hatta eve gittim ayaklarımı uzattım vs. hiç tık yok  :-\
ne zaman uyumak için yatağa yattım bizimki kıpır kıpır  :k06: bu durumda bizimki gececi olacak galiba  :laughing7: vah benim uykularım  :ehi:
Maşallah bebişlere  :nazar: :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Kasım , 2013, 09:37:59

oğlum uslu, uyandığım zaman hareket etmeye başlıyor... dediğin gibiyse ben yaşadım gece uykularım olacak.

ponçik

İnşallah öyle olur  :hello2:
benimki bu sabah mesaiye erken başladı, kahvaltımı yaptığımdan beri tepik üstüne tepik  :k06:

Günaydın Zeyno ben iyiyim sen nasılsın  ;)

zen_s

Sağol gonca iyiyim dünün acısını çıkarıyor senin kız  :k06: enerjisini boşaltıyor

ponçik

Galiba öyle  :laughing7: dün çok uyudum dinlendim enerji topladım diyor  :k06: