28 Nisan , 2024, 15:31:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 12 Kasım , 2013, 13:51:45
Slm kızlar bizde pc yok telden giriyoruz bizde de aynı
Ben elime aslam o evdeyken olmuyor ama o alınca kendini kaybediyor saatlerce
Bu erkekler hep aynı demekki.
Tw konusunda da öyle ben çok tw bakıyormusum e kendi basından kalkmiyor
Çocuk olunca böyle olsun istemiyorum ne yapmaliyim kaldırsam mi acaba
Ah ah hepsi aynı kaldırsanda en kısa zamanda ilk fırsatta geri getirir eşin dayanamaz  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

Ama odada oldumu illaki acılıyor kapanmiyor bütün gece
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Hiç birimizde kapanmıyorki canım izlemesekde açık kalıyor maalesef
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar çok anlamlı değil mi?   gebelikte sigara içmek liste

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Kasım , 2013, 14:24:33
   kızlar çok anlamlı değil mi?   gebelikte sigara içmek liste
Ayşem inanırmısın şimdi bu sitede sigarayı bırakma konularını okuyordum ve sen bu resmi gönderdin. Malesef bende sigara içiyorum oğlumda içmedim ama hiç vazgeçmedim sigaradan hep beynimin köşesindeydi. Şimdi hamilelikten önce bırakmak istiyorum ondan konulara bakıyordum ve sen bu resmi paylaştın çok enteresan değilmi telepati gibi bir şey bu rabbimin bir uyarısıdır belki .Resim çok korkunç ayrıca  :'(

ponçik

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım demek ki bırakman gerekiyor burdan bunu anlıyoruz

zen_s

evet kesinlikle gerekiyor farkındayım aradığım buydu demek ki sen vesile oldun :opucuk:

ponçik

Benim eşim de bırakmaya çalışıyor  :'( bi bıraksa çok rahatlayacağım  :amin:

zen_s

Benim eşimde içiyor zaten evde biri içince zor oluyor bırakmak ama kararlıyıö bırakacağım hem yumurtlamayıda etkiliyormuş  :-\

**fatoş**

naber kızlar sigara konusunu açmışsınız bende aynı dertten muzdaribim ama yapıcak bişi yok aslınd avar ama yok  :cildir: :cildir:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canımm evet sigara ve kahve hamileliği engel olabiliyormuş. bizde sigara içen yok en son dedemiz de bıraktı tam yeşilaycı olduk

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Kasım , 2013, 15:17:28
canımm evet sigara ve kahve hamileliği engel olabiliyormuş. bizde sigara içen yok en son dedemiz de bıraktı tam yeşilaycı olduk
ohh ne güzel valla bizim evde yeşilaya girse keşke inşallah bırakacağım bu meredi ama eşimden şüpheliyim

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 12 Kasım , 2013, 15:16:45
naber kızlar sigara konusunu açmışsınız bende aynı dertten muzdaribim ama yapıcak bişi yok aslınd avar ama yok  :cildir: :cildir:
fatoşum hadi birde sigara bırakma günlüğü açalım diycem ama totom yemiyor  :k06:

**fatoş**

açsakmı ne  :suclu: yok anam kaç kez denedim ben bırakmayı hamileliğimde ancak bıraktım 10 yıldır içiyorum eşimde öyle eşim alıştırdı aslında beni bütün kabahat onda şimdi içme diyor ama sabah kalkınca hemen gözüm sigarada oluyor aç karnına bile içiyorum bazen  :violent1: