Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 09:33:47
Kızlar az önce hayatımda ilk defa adaçayı içtim tadı fena değil adaçayının tedavi sürecinde olumlu etkileri varmış

hamilelikte içilmiyor ama

zen_s

:ehi: kız ben hamile değilim allah mı söyletti inşallah öyledir
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 09:55:34
  :ehi: kız ben hamile değilim allah mı söyletti inşallah öyledir

canım biliyorum hamile olmadığını sadece hamilelikte içilmiyor diye uyradım olaki içersen diye

zen_s

Anladım sağol canım  :opucuk: hamile kalırsam hepinizden tüyolar alırım. Malum zamane bebesi olacak nazlı olurlar  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

napıyosunuz kızlar muhabbet almış yürümüş ben yokum kıskandım hee  :suclu: :ehi:

ponçik

**fatoş**

valla ay ben yokken kaynatmışsınız çatladım  :toothy10:

zen_s

Çatlama şekerim daha çok takıl buraya

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 13:20:26
kız anacım benim herif evde o olunca giremiyorum o olmasada oğlan geliyo okuldan çocuklarla gelde gir ancak kızım uyuyacak eşim gidicek te öyle  :-\

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 12 Kasım , 2013, 13:25:17
Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 13:20:26
kız anacım benim herif evde o olunca giremiyorum o olmasada oğlan geliyo okuldan çocuklarla gelde gir ancak kızım uyuyacak eşim gidicek te öyle  :-\
seninkide benimki gibi o yanındayken bişey yapmanı istemiyormu

**fatoş**

evet ay bi otursam başlar hemen ne işin var benden önemlimi çocuklarla ilgilen kendi oturur bana gelince başlar söylenmeye

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 12 Kasım , 2013, 13:38:39
evet ay bi otursam başlar hemen ne işin var benden önemlimi çocuklarla ilgilen kendi oturur bana gelince başlar söylenmeye
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynıymışlar valla elime alırım pcyi başlar öfleyip puflmaya gıcık oluyorum ozaman valla

**fatoş**

bende ona yapıyorum geliyorum başına iki dırdır ettimmi kalkıyor hemen :occasion5:öyle olmaz böyle olur diyorum çocuk gibi bunlar ha oğlum ha eşim aynılar :k06:

zen_s

aynen canım çocuk gibiler az bile yapıyosun hak ediyorlar eşlerimiz Allah başımızdan eksik etmesin ama bencillik çok var fıtratlarında

iklima

Slm kızlar bizde pc yok telden giriyoruz bizde de aynı
Ben elime aslam o evdeyken olmuyor ama o alınca kendini kaybediyor saatlerce
Bu erkekler hep aynı demekki.
Tw konusunda da öyle ben çok tw bakıyormusum e kendi basından kalkmiyor
Çocuk olunca böyle olsun istemiyorum ne yapmaliyim kaldırsam mi acaba
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!