27 Nisan , 2024, 18:00:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım ne olsun, sen nasılsın?

zen_s

bende iyiyim aynı işte dün bir arkadaştan doktor ismi aldım devlet hastanesindeymiş ama çok ilgileniyormuş özele gittim şimdiye kadar bana pek yeterli gelmedi yada bu süreç böyle bana yetmiyor  :dontknow: onada bir gitsemmi diyorum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

git ne olacakki en fazla kötüyse memnun kalmaz ve bir daha gitmezsin denemekde fayda var derim

zen_s

bende öyle düşünüyorum canım adet olmayı beklesemmi yoksa hemen gitsemmi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

izemsevi canım sen tedaviylemi hamile kaldın yoksa kendiliğinden mi oldu

izemsevi

yok canım benim ikiside kendiliğinden oldu ilk çocuğumu evliliğimizin 3.yılında düşündük istedik 4.ayda hamile kaldı zaten ikinci prensesimde süpriz yaptı

zen_s

Maşallah :nazar: canım darısı başıma inşallah  :amin:

ponçik

Günaydın bayanlar herkes iyi bugün maaşallah  :hello2: ben biraz yoğunum ara ara uğrarım  :hello:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zeynep inşallah senin bebiş de süpriz  yapacak...

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 12 Kasım , 2013, 09:06:12
Günaydın bayanlar herkes iyi bugün maaşallah  :hello2: ben biraz yoğunum ara ara uğrarım  :hello:
bekleriz bebeğimm  :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Kasım , 2013, 09:07:14
zeynep inşallah senin bebiş de süpriz  yapacak...
İnşallah canım sürpriz yumurtam olur inşallah

zen_s

Kızlar az önce hayatımda ilk defa adaçayı içtim tadı fena değil adaçayının tedavi sürecinde olumlu etkileri varmış

izemsevi

rabbimin ol deyipte olmadığı ne var

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Kasım , 2013, 09:34:07
rabbimin ol deyipte olmadığı ne var
Hiçbir şey yok çok şükür  :amin:

izemsevi

ozaman inşallah seninde olacak canım belki biraz zaman gerekecek,insanoğlu sabırsızız istediğim hemen olsun diyoruz ama en uygun zamanı gene rabbim bilir beklettiğine göre bildiği birşey vardır allah gönlüne göre versin