28 Nisan , 2024, 07:11:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

eskiden kadınlar tarlada doğurup işlerine devam ederlermiş nasıl yaparlarmış anlamadım valla bendede var galiba o kadınlardan bir parça
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

ey aşk eğer sen bir şarkı olup radyoda çalsaydın kesin ezana denk gelirdin (bahattin) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:35:40
ey aşk eğer sen bir şarkı olup radyoda çalsaydın kesin ezana denk gelirdin (bahattin) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

iyi geyik muhabbeti olmuş bugün  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 16:35:08
eskiden kadınlar tarlada doğurup işlerine devam ederlermiş nasıl yaparlarmış anlamadım valla bendede var galiba o kadınlardan bir parça
bence de sen onlardansın

izemsevi

insan vücudunda 7trilyon sinir hücresi var.birde bunları aynı anda zıplatmayı başaran insanlar var :k06: :k06:

10 tane dizi izleyen arkadaşım var.7sini bu yıldan 3ünü alttan alıyor 11.ye kredisi yetmiyormuş.

izemsevi

kızların giyidiği gazeteli taytlar yüzünden bazı erkekler okumayı çözdü  :ehi: :k06: :ehi: :k06:

kızlar bu bahattin süper ya sinirliysen oku rahatla

ponçik

insanların espri yeteneği arttı baaddin sayesinde ama herkesin aynı esprileri yapıyor olması sıkıcı, herkes birbirinin aynısı kopyası gibi  :igrenc:

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 16:51:53
insanların espri yeteneği arttı baaddin sayesinde ama herkesin aynı esprileri yapıyor olması sıkıcı, herkes birbirinin aynısı kopyası gibi  :igrenc:

ben gülüyorum goncik ya

ponçik

ben de gülüyorum o ayrı da hani herkes birbirinin kopyası, nasıl desem, Cem yılmaz ilk çıktığında herkes onun gibi konuşup gülerdi ya onun gibi düşün işte  ::)

ponçik

Kızlaaaaaar  :muzz: yenge oluyorum
geçen ay görümcem evlenmişti hamileymiş  :hello2:  :hello2:
peşpeşe doğurcaz  :occasion14:

zen_s

Oh oh ne güzel Allah sağlık versin

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar.. gonca gözün aydın, senin kıza arkadaş geliyor

zen_s

Günaydın canım nasılsın

izemsevi