Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Bende doğumdan bir gün önce eşimle kırıkkaleden Ankaraya gitmiştim alışveriş yaptık gezdik tozduk ertesi günde hastaneye yürüme gittim doğurdum 1 saat sonra eve geldim  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

ooooooooooooo onlar eskidenmiş zamane çocukları öyle değil siz unuttunuz tabi şimdi karnındayken isteklere başlıyor :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

İnşallah zamane çocuklarıda doldurur göbüşümüzü  :ehi: bizde eski toprakmı oluyoz acep  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 16:17:06
Bende doğumdan bir gün önce eşimle kırıkkaleden Ankaraya gitmiştim alışveriş yaptık gezdik tozduk ertesi günde hastaneye yürüme gittim doğurdum 1 saat sonra eve geldim  :ehi:
doğumdan sonra hemen eve mi geldin.. harikasın... hadi bakalım 2.'yi de yap bakalım onda rekorun kaç olacak... 

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:20:46
ooooooooooooo onlar eskidenmiş zamane çocukları öyle değil siz unuttunuz tabi şimdi karnındayken isteklere başlıyor :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Duyan da senin ilk çocuğun sanacak  :ehi: bakalım sen iki çocukla gezmelere başla sitede sana özel sayfa açarım ben  :k06: Süper anne diye  :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 16:24:40
İnşallah zamane çocuklarıda doldurur göbüşümüzü  :ehi: bizde eski toprakmı oluyoz acep  :ehi: :ehi:

inşallah tez zamanda doldurur  tabi üstad siz eski topraksınız biz sizin elinize su dökebilirmiyizz :k06: :k06: :k06: :k06:

zen_s

vala canım bende anlamadım alttan muayene ettiler çıkabilirsin dediler çıktık bizde  :k06: Allaha şükür sorunda çıkmadı

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Kasım , 2013, 16:25:57
doğumdan sonra hemen eve mi geldin.. harikasın... hadi bakalım 2.'yi de yap bakalım onda rekorun kaç olacak...

bu sefer ikincide AVM de doğurur bu hırsla

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 16:26:52
Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:20:46

Duyan da senin ilk çocuğun sanacak  :ehi: bakalım sen iki çocukla gezmelere başla sitede sana özel sayfa açarım ben  :k06: Süper anne diye  :toothy10:

goncik eğer o sayfayı açma gör bakalım benim elimden çekeceğini çok pis gaza geldim :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:27:03
Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 16:24:40

inşallah tez zamanda doldurur  tabi üstad siz eski topraksınız biz sizin elinize su dökebilirmiyizz :k06: :k06: :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: tabi canım acemilik demek en iyisi bilmiyoruz ya hiç birşey kim ne derse yapıyoruz  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bak ben rahat geçerim... oğlum kardeşiyle ilgilenir...  :k06: :k06: :k06:  zaten ocak 15'ten sonra Antalya'da kış da kalmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Kasım , 2013, 16:29:31
bak ben rahat geçerim... oğlum kardeşiyle ilgilenir...  :k06: :k06: :k06:  zaten ocak 15'ten sonra Antalya'da kış da kalmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşe ve sevalin gezi günlüğü diye sitede bölüm açalım görsünler ohhhhhhhhhh misssssssssssssssssssss

zen_s

Ohh valla senin oğlan bahar bebeği olmuş olur o zaman   :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:28:05
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Kasım , 2013, 16:25:57

bu sefer ikincide AVM de doğurur bu hırsla
:ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 16:31:26

ayşe ve sevalin gezi günlüğü diye sitede bölüm açalım görsünler ohhhhhhhhhh misssssssssssssssssssss

hatta fotoğraflarımızı da ekleriz... kafede kahve yudumlarken  falan