Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Misafirin iyisi kötüsü olmaz, bereketiyle gelirler  :icon_thumright: ama tabi hamileyken ve çocukluyken misafir ağırlamak hakikaten zor iş , Allah kolaylık versin
Benim doğum iznime daha 3,5 ay var  :laughing7:

**fatoş**

valla oluyo goncam yaa haa ağırlıyorsun o ayrı ama bazen boğasım geliyo misafir edebiyle gelse gitse amenna ama yook olmuyo :cildir: işte edebiyle outurp misafirliğini bilene cnm feda

ponçik

Benden yana hiç sıkıntın olmaz o zaman  :k06: edebimi bilirim  :aferin:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 15:23:58
Benden yana hiç sıkıntın olmaz o zaman  :k06: edebimi bilirim  :aferin:

:k06: :k06:ondan hiç şüphem yok cnm ay valla burdaki arkadaşlar toplansa gelse ay bend emis gibi börekler çörekler yapsam kızkıza otursak ne güzel olurdu ha bu arada hamurişlerini çok güzel yaparım ben   :suclu: :hungry:

ponçik

şişşşt hamilesi var diyette olanı var kimse duymasın  :toothy10:  :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 15:29:20
şişşşt hamilesi var diyette olanı var kimse duymasın  :toothy10:  :toothy10:

ben acıktım yaa aklım fikrim yemekte  :ehi:herkesi aç sanıyorum birazdan kızımı yiyecm zaten dili çok tatlı yaa ısırıp ısırıp yiyesim geliyo  :k06: :k06:anne şen buyda bekle ben geliyorum tmm mı diyo tamam diyene kadar tmm mı demeye devam ediyo ayy yerim ben o dilleri :k06:

zen_s

bende yerim o dilleri  :love9:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 15:35:22
bende yerim o dilleri  :love9:

:opucuk:kız pek fena görme geçen resmini koymuştum sen sormuştun ya bebegim noline bebeklerine sonra sildim sen göremedin sanrım yarın unutmazsam koyayım yine zilloşumu :k06:

zen_s

koyda göreyim zilliyi ne tatlıdır o Zeynep teyzesi yesin onun popuşunu  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

işte geldim burdayım oooooooo goncik sen ayrılana kadar ben doğum yaparım inşallah gezmelere bile başalarım çatla sendeeeeeeeeeeeeee :nazar: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Kasım , 2013, 15:44:29
işte geldim burdayım oooooooo goncik sen ayrılana kadar ben doğum yaparım inşallah gezmelere bile başalarım çatla sendeeeeeeeeeeeeee :nazar: :ehi:

ben de göbüşümle gezerim noolmuş yani  :ehi:

zen_s

gezmek isteyene sebep çok yani değilmi gonca  :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 15:45:46

ben de göbüşümle gezerim noolmuş yani  :ehi:

kızım göbekle gezmek başka bebekle gezmek başka sen tısırdıya tısırdıya gezeceginimi sanıyorsun oooooooooooooo sen unutmuşsun hamileliğin son aylarını eeeeeeeeeeeee aradan o kadar zaman geçerse olacağı bu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çoktan başlarız inşallah  :k06: :k06: :k06: :k06:

ponçik

Valla doğumdan iki gün önce düğündeydim, 1 gün önce sabahtan akşama kadar AVM deydim  :muzz: hepinizi cebimden çıkarırım peeeeeh  :toothy10: