Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

vay sizi gidi ihtiyarlar :ehi: :ehi: :ehi: ben de 20 yaşındayım dermişim... ben de 35

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Anam hepimiz 30 yaş üstü olmuşuz bence en güzel olduğumuz yaş  :muzz: :muzz: :muzz:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 08 Kasım , 2013, 16:35:14
:ehi: :ehi: :ehi: Anam hepimiz 30 yaş üstü olmuşuz bence en güzel olduğumuz yaş  :muzz: :muzz: :muzz:

aynen  :laughing7:  30 yaş üstü basmış burayı  :ehi:

zen_s

Ne varsa 30 yaş üstünde var demekki   :occasion14: :occasion5:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

hadi o zaman çalışmalara devam, 35 yaş annelerine ekleyelim seni de  :basardim:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 08 Kasım , 2013, 16:47:38
hadi o zaman çalışmalara devam, 35 yaş annelerine ekleyelim seni de  :basardim:
inşallah ekleyeceksiniz çalışmalar tamgaz devam ediyor  :ehi: :ehi: ben bugün bu gaz meselesine fena taktım  :toothy10:

zen_s

Benden bu günlük bu kadar hepinizi öpüyorum  :opucuk: iyi tatiller iyi akşamlar

ponçik

Gaza gelip fazla çalışmayın haftasonu  :k06: biraz ara vermek lazım  :ehi:
İyi haftasonları  :hello:

iklima

Slm kızlar en küçük ben miyim  :k06:
26 yim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

:opucuk: senin de az kalmış 30'lara  ;D

ponçik

Gunaydin hanimlar  :sunny: iyi haftasonlari
Bu sabah erkenden uyandim, esim is toplantisi icin sehir disina cikti, onu yolculadim, haftasonu rahatim  :occasion14: bugun de misafirim gelecek biraz once biskuvi toplari yaptim, ise gidip geldikten sonra da kisir ve ispanakli borek yapacagim  :hello2: hava da gunesli, keyfim gıcır  :hieyt:
Tabi masallahlari unutmayalim  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar merhaba, herkese iyi haftalar... bu hafta oğlumu görmeye gideceğiz

zen_s

merhaba canım inşallah oğlundan iyi haberlerle gelirsin

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah canım.. nasılsın?

zen_s

Sağol canım iyiyim işe geldim hava çok güzel pırıl pırıl  :sunny: bu beni mutlu ediyor şişkinlik var üzerimde ve gazlıyım  :laughing7: