Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

sizlere günaydın kızlar  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:
ben daha uyuyorum  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın
artık uyan, işyerini otel mi sandın

ponçik

5,30dan beri uyumadım , en son 07:20 civarında uyuyakalmışım 7.30.da alarm çaldı mecburen kalktım  :sleepy1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de geceleri artık sık uyanıyorum.. bir uyandım sırt üstü yatıyorum hem de baya öyle yatmışım hemen sol tarafa yattım

ponçik

O durum bende de var, uyandığımda ya sağ tarafımda yada sırt üstü yatmış oluyorum, genelde sırt üstü yatarken dizlerimi karnıma çekiyorum ama gene de bi tedirginlik oluyor.
Bu arada dünkü kontrolde doktor bebeğin, kesenin içinde sol tarafta olduğunu söyledi. Demek ki o yüzden göbüşümün sol tarafında minik minik pıtpıtları hissediyormuşum  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar solda oluyor demiştin dimi? şimdi oğluşum  büyüdü sağdan da soldan da hareket ediyor

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Kasım , 2013, 09:52:24
kızlar solda oluyor demiştin dimi? şimdi oğluşum  büyüdü sağdan da soldan da hareket ediyor

bi sağ bi sol kroşe  :hieyt: bi tekme  :muzz: al sana anne  :k06: ben burdayım diyor
bakalım benimki ne kadar tekmeleyecek
ilk kızımın son aylarda ayağı sol kaburgamın altındaydı ve topuğunu elimle hissediyordum, ama nedense o ayak hep oradaydı , doğduktan sonra sebebi anlaşıldı, ayak sıkışmış meğerse  :dontknow: ayak bileği sola dönük olarak doğdu neyseki bazı fizik tedavi hareketleri ve masajla normale döndürdük ama öyle kalacak diye epey korkmuştuk  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

ah canım benim... ben de oğlumun ayaklarını hissediyordum... bunun da eli ya da ayağını hissediyorum ama ayırt edemiyorum

zen_s

Yine sessizleşmiş buralar şenlendireyim azcık
:occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :alkış: :alkış:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

hoşgeldin zeyno  :hello:  uyku mahmurluğumu atabilirsem şenlendireceğiz inşallah  :angel12:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ohhh cuma da geldi, hava da çok güzel...

zen_s

Hoşbulduk kızlar canlar  ;D burda hava berbat yağmurlu ve karanlık ama ben çok enerjiğim içim içime sığmıyor  :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt: :hieyt: neden acaba  :icon_scratch:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Ayşee dans eden kıza bayıldım aynı benim ruh halimi yansıtmış

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de neşem bu gün çok iyi. zeynep enerjinin yüksekliği  cuma olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Doğru tespit bencede öyle .Birde uzun zaman sonra sabah sporuma başladım sizlerin sayesinde  :opucuk: onunda etkisi olabilir çok özlemişim farkında değilmişim