Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

aklımdayken bişi sorucam kızlar bulaşık makinem arızalıydı epeydir zaten eskimişti taa evldiğim zaman almıştım eşime tv ünitesi aldırdım evi temizlemişken eşyalarda yenilensin diye makinemide değiştircem eski makinem bekoydu eski model ama işimi görüyordu çok lüks bişi almaya gücümüz yok şuan bi sürü ıvır zıvırda aldık sizce ne alsam uygun bişiler almam lazım çok fazla açılmayalım hemde kullanışlı olsun

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:44:22
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 10:41:14
zeynep bu bebekler insanı şair de yapar yazar da... hayırlısıyla daha fazla bekletmez inşallah... adet olursan tedaviye başlayacak mısın?
Amin canım inşallah evet başlıycam geçen adet söktürücüyle oldum ama az oldum doktor klomen verdi kullandım yumurta neyim göremedi şimdi olursam iğne olacaktım ama ben klomenin dozunu arttırıp çörek otu bal tarçın kürünü denemek istiyorum.Olmazsa iğneyi ozaman deniycem

ben o iğneyi 3 kez  kullandım. klomende 1 yumurta gelişirken iğnede 4 yumurta gelişti...iğnede daha çok yumurta gelişiyor... bir de sende pko vardı dimi şeker hapını da sormayı unutma... çörek otu kürü iyi oluyor ben hamile kaldığım ay kullandım ama ilaçla birlikte ağır gelebilir tavsiye etmem.. ben ilaçsız kullandığım halde kist oluştu... bir de eşinin değerleri normal olsa da ona da birşeyler yap... mesela keçiboynuzu çayı değerlerini acayip yükseltiyor.. fındık, bal, ceviz her gün tüketsin

ponçik

ben bugunu cuma sanıyorum iyi mi  :sunny:
bu sitede herkes birbirine dua ediyor ve sinerji oluşunca bebekler tek tek geliyor Allahın izniyle  :wav:

zen_s

Canım bende BEKO kullanıyorum ve de gayet memnunum tekrar beko al istersen onun uygun olan makineleri de var. Zaten çok karmaşık birşeye gerek yok ki amaç bulaşıkların yıkanması bence Beko gayet iyi yıkıyor bulaşıklarımda ne bir çizik nede bozlaşma oluyor ben çok memnunum öyle pahalısından da değil 3 programlı olandan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Fatoşcum ben de annem de yıllardır arçelik ve beko kullanıyoruz hiç sorun yaşamadık, hatta k.v. makinesi bozulunca benim çeyizdekini kullanmaya başladık
çamaşır makinesi de arçelikti bozulunca Altus aldık, o da Arçelikin fabrikasında üretiliyormuş aynı servisler hizmet veriyormuş
sonuçta 3 yıl da garantisi var ve fiyatı daha uygun tavsiye ederim

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 11:05:36
Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:44:22
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 10:41:14
zeynep bu bebekler insanı şair de yapar yazar da... hayırlısıyla daha fazla bekletmez inşallah... adet olursan tedaviye başlayacak mısın?
Amin canım inşallah evet başlıycam geçen adet söktürücüyle oldum ama az oldum doktor klomen verdi kullandım yumurta neyim göremedi şimdi olursam iğne olacaktım ama ben klomenin dozunu arttırıp çörek otu bal tarçın kürünü denemek istiyorum.Olmazsa iğneyi ozaman deniycem

ben o iğneyi 3 kez  kullandım. klomende 1 yumurta gelişirken iğnede 4 yumurta gelişti...iğnede daha çok yumurta gelişiyor... bir de sende pko vardı dimi şeker hapını da sormayı unutma... çörek otu kürü iyi oluyor ben hamile kaldığım ay kullandım ama ilaçla birlikte ağır gelebilir tavsiye etmem.. ben ilaçsız kullandığım halde kist oluştu... bir de eşinin değerleri normal olsa da ona da birşeyler yap... mesela keçiboynuzu çayı değerlerini acayip yükseltiyor.. fındık, bal, ceviz her gün tüketsin
canım şeker ilacını sordum pkolularda tedavide uyguluyorum ama sen gebelik istiyorsun diye tedavini bu yönde uyguluyorum dedi şeker hapını vermedi yani .Klomene cevap vermediki benim bünye ondan dozunu arttırmayı düşündü bizde iğne istedik sonra bu kürü okuyunca bu ayda ilaç kullanayım destel olarakda bun yapayım dedim  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 11:05:46
ben bugunu cuma sanıyorum iyi mi  :sunny:
bu sitede herkes birbirine dua ediyor ve sinerji oluşunca bebekler tek tek geliyor Allahın izniyle  :wav:
negüzel olurdu cuma olsaydı  :hello2:
evet herkesin birbiri için dua etmesi daha makbulmüş

**fatoş**

çamaşır makinemdi bekoydu profilo aldım sonra geçen yıl çok memnunum ondan bulaşık makineside profilo alayım dedim en uygunu 750 800 diyorlar malesef şu an vericek paramız yok takistle alalım diyorum eşim nefret eder taksitten en uygunu altus 550 600 lira civarı 3 yıl da garantisi varmış internetten baktım kimileri memnun kimiside değil zeynepcim bekoyada baktım düşük fiyatlıları var evet kısa program yada ekonomik prog. yok düşük fiyatlılarda makine beklesin biraz diyorum iki çocukla ev işi bide bulaşık deliririm heralde napsam eşim alayım altus diyor ama kararsızım napsamki

zen_s

canım bak gonca Altusu tavsiye ediyor .Kullanıyor sonuçta demekki iyiymiş. Bence bu beyaz eşya işi şans her markanın kötüsüde çıkabiliyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilaçla kür ağır olur... aslında bebek isteyen pkolulara şeker hapını  hep veriyorlar... ben aşılama tedavilerinde hep kullandım faydası da oldu

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 07 Kasım , 2013, 11:13:22
çamaşır makinemdi bekoydu profilo aldım sonra geçen yıl çok memnunum ondan bulaşık makineside profilo alayım dedim en uygunu 750 800 diyorlar malesef şu an vericek paramız yok takistle alalım diyorum eşim nefret eder taksitten en uygunu altus 550 600 lira civarı 3 yıl da garantisi varmış internetten baktım kimileri memnun kimiside değil zeynepcim bekoyada baktım düşük fiyatlıları var evet kısa program yada ekonomik prog. yok düşük fiyatlılarda makine beklesin biraz diyorum iki çocukla ev işi bide bulaşık deliririm heralde napsam eşim alayım altus diyor ama kararsızım napsamki

beyaz eşya bölümünde tavsiyelere bir yorum yaptım oraya bak istersen Fatoş  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 11:16:38
canım bak gonca Altusu tavsiye ediyor .Kullanıyor sonuçta demekki iyiymiş. Bence bu beyaz eşya işi şans her markanın kötüsüde çıkabiliyor

aynen önemli olan şans.. ben de beyaz eşyada bosch kullanıyorum. 10 yıl oldu hiçbir sorun olmadı çok şükür

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 11:17:14
ilaçla kür ağır olur... aslında bebek isteyen pkolulara şeker hapını  hep veriyorlar... ben aşılama tedavilerinde hep kullandım faydası da oldu
Bilmiyorum ki canm ben özellikle sordum vermedi. Kürü yapmıycam o zaman en son yolum o olsun inşallah gerek kalmaz  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 11:17:14

inşallah aşılamaya gerek kalmadan sürpriz bebekler gelir  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hap kullanmayacaksan mutlaka fırsat buldukça yürüyüş, spor  yap.. kış geldi artık zor en azından evde düzenli jimnastik yap