Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

sırf seni takip etmek için gireceğiz foruma Zeynep  :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 16:31:49
ben de telefondan katılırım aranıza
evde k.v. varken durmadan pc başına gitsem olay olur  :laughing7:
şimdilik şirketten rahat rahat giriyorum  :basardim:
senin k.v süper nine olacak bu gidişle  :ehi: :ehi: internete kaptırmış kendini
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 16:32:26
sırf seni takip etmek için gireceğiz foruma Zeynep  :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi:Girmezseniz küserimmm ::)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Şaka bir yana siz sağ salim doğurun bende hamiş kalayımda varsın girmeyelim bu siteye gönüller bir olsun

izemsevi

zeynep senin takipçilerin oluruz biz merak etme :k06:

zen_s

Tamam yazdım kenara bir hamile olayım göbüşüm dolsun takipçilerim nerdesiniz diye başlarım  :ehi: :ehi: bebeklerle birlikte benlede ilgilenirsiniz artık  :aferin:

ponçik

sana özel sayfa açarız merak etme

benim k.v. ye nazar değdi tansiyonu fırlamış evde yatıyor şimdi  :-\

zen_s

AA geçmiş olsun canım Allah şifa versin iyileşsin bir an önce

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Kasım , 2013, 16:28:43
ayşenin oğluşu büyük unutursam ben unuturum kızım 2,5 yaşında diğeri yeni doğcak

canım evde olunca oğlumun dersleriyle falan ilgilenmem gerekecek.. okul hazırları, öğlearası yemeğe gelecek vs... bir de ister istemez ona özel vakit ayırmam gerekecek

ponçik

sağol zeyno  :opucuk:

Ayşem benim kızın da tek derdi o , anne benimle de ilgilenicen diiii mi  :love3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zeynep sen bir hamile kal inşallah san özel her gün foruma girerim. inşallah o günleri kısa zamanda görürüz

zen_s

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet mesai bitmek üzere

ponçik

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 16:45:15
zeynep sen bir hamile kal inşallah san özel her gün foruma girerim. inşallah o günleri kısa zamanda görürüz
Amin canım inşallahhhh biliyorum bu mutluluğu benimle yaşayacaksınız  :opucuk: